Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kollégista szeretnék lenni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégista szeretnék lenni de a barátom nem szeretné, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt és az iskola messze van, fél ötkor kell kelnem így ha koleszos lennék akkor elég lenne fél 7- 7 órakor.Ezt viszont nem nagyon akarja megérteni :( szerintem az a legfőbb problémája hogy akkor mikor lesz szex meg együtt alvás. Mondtam neki hogy ő betudna jönni a városba és találkozni tudnánk,de ő ezzel nincs megelégedve mert azt mondja hogy ő pár órára nem fog bejönni a városba :((( Anyukámmal nincsenek jobban szóval inkább csak én járok le hozzá és most nyáron is leginkább hétvégén vagyok itthon mert anyunak baj lett a gerincével így hétvégente itthon vagyok segíteni... Ha koleszos leszek így hétvégére haza kell jönnöm de ha nem akkor is itthon kellesz lennem...

Így most nem tudom mit tegyek....


2013. aug. 18. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyi, szerintem a suli fontosabb. Nem a barátodból fogsz megélni hanem abból amit te teszel le az asztalra. Szerintem válaszd a koleszt és a tanulást, aztán majd találkoztok hétvégente.
2013. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"mert azt mondja hogy ő pár órára nem fog bejönni a városba"


Na itt mondtam azt félhangosan, hogy "b.meg". De most komolyan: tőled elvárja, hogy naponta több órát utazgass, korán kelj, hogy teljesüljenek az igényei, de ő nem fog bejönni a városba... Enyhén szólva önző hozzáállás

2013. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Te tegyél meg érte mindent, inkább menjen a tanulás meg a jövőd rovására, de ő arra nem képes, hogy elmenjen hozzád?

Azt hiszem, ehhez nincs hozzáfűzni valóm.

2013. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyon önző, te tegyél meg mindent, de ő semmit.

Szerintem fontosabb a suli, mert ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű, ha így áll hozzá.


Sajnos saját tapasztalatból írom. Volt egy exem, aki 25 km-re lakott tőlem, mivel volános volt szabadjegye, de elvárta (volna), hogy mindig én buszozzak hozzá, és persze soha nem fizette ki a jegyemet. Neki nem került volna egy fillérjébe sem, de ő nem akar utazgatni. Úgy volt vele, hogy ha akarok tőle valamit, akkor menjek én. :(

2013. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kollégium.

tavaly kerültem én is ebbe a helyzetbe: iskola otthon, ahol a barátommal gyakrabban együtt lehetek, vagy iskola külföldön, ahonnan max 2hetente járhattam haza. nagy volt a kísértés, de végül a külföldet választottam.

és nem bátnam meg. a(z akkori) barátomról kiderült, utólag, hogy megcsalt, és most egy csodálatos egyetemre járhatok, csodálatos emberekkel körülvéve, a kolit imádom, plusz olyan pasit ismertem itt meg, hogy azannyát :D és már 8 hónapja boldogabb vagyok, mint az exszel otthon valaha is lehettem volna.

válaszd a jövőt, mindig azt válaszd, amit szíved szerint szeretnél, mert ha csak a barátod tart vissza, sose bocsátod meg magadnak- pláne, ha előbb-utóbb szakítás is lesz a vége.


meg különben is, most komolyan, te hajnalok hajnalán kelj fel minden nap, csak azért, hogy a suliba is eljuthass, meg ő is megkapja a rendszeres szex-adagját? már nem azért, de ha annyira hiányzol neki, majd elmegy meglátogatni, neki se kerül több pénzbe/időbe, mint neked. plusz ott vannak a hétvégék.

2013. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a helyedben lennék,nem csak hogy a koleszt választanám,hanem még ki is dobnám ezt az önző alakot.


1. A suli és a tanulás a legfontosabb,a jövődet ne engedd tönkretenni. Fél ötkor kelni nap mint nap,nagyon durva. Tapasztalat.

2. Milyen jogon várja el,hogy te a nehezebb megoldást válaszd,csak azért,hogy ő d*gni tudjon?

3. Ha az ember szeret valakit,képes lenne órákat utazni azért,hogy láthassa akár kevés időre is. Ennyit a barátodról.

2013. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen ismerőseim is ezt szokták mondani... én is úgy vagyok vele néha ha jobban bele gondolok hogy ha tényleg annyira szeret bejön a városba neki nem kerül sokba... nekem a triplájába a vonat bérlet vagy a jegy... így még spórolnánk is itthon főleg télen a fűtéssel
2013. aug. 18. 11:48
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki a francba. Nyílván nem ok nélkül haragszik rá édesanyád. Ha ennyit nem képes megtenni érted, azért hogy jobb életed legyen. Hát menjen a halál faszára az ilyen. Szégyelheti magát.
2013. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj koliba, ez a nyomoroncot meg hajítsd ki.
2013. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!