Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha csak szexpartnerek lennénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexpartnerek lennénk lehetséges hogy később belém szeretne?

Figyelt kérdés

szóval a sráccal jártunk pár hónapig aztán akkor mondta hogy ő nem akar kapcsolatot, inkább csak azt..

még nem adtam neki választ.. de én nagyon szeretem, és arra gondoltam hogy ha csak télleg szexpartnerek lennénk akkor később közelebb kerülnénk egymáshoz és lehet hogy elhagyná ezt a gyerekes viselkedést, és komoly kapcsolatot szeretne, és akkor már kötődne talán kicsit hozzám, és megszeretne . ez lehetséges?:S



2013. aug. 14. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Te szerelmes vagy, ő meg csak tárgynak használna?

Nem, nem lehetséges.

Amint kimondod a bűvös igent, még annyit se fogsz érni

neki, mint most.

Ez a szöveg, hogy ő most nem akar kapcsolatot, és csak ezt, nem azért van, mert ő gyerekes, és tényleg nem akar, mert akkor alapból nem járt volna veled hónapokig.

Egyszerűen csak _veled_ nem akar kapcsolatot, de amíg nincs más, jó neki a felelősség nélkül ingyen szex.


Én a helyedben -kikérve magamnak- küldeném el a sunyiba, megőrízve a méltóságomat.


29/n

2013. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
lehetseges csak ez nem normalis szamomra. ezzel lenyegeben azt mondja h nem akarja megtudni h milyen vagy belsore mer a kulso erdekli csak. lehet h lehet tobb ebbol, de en mondjuk egy ilyenbe nem mennek bele, mer nem biztos h megeri, foleg h te igazabol szereted. lehet h tudja h te jobban szereted ot, es igy abban bizik h amire kellesz neki azt megadod. ne o iranyitson
2013. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Sosem lehet tudni ,de szerintem nem valószínű . Nekem nem jött be így . Nem lett semmi a dologból és mivel én éreztem valamit hát nekem nagyon rossz is volt így .
2013. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted,ne menj bele.Nagyon fogsz szenvedni,és sokat.Ő nem úgy néz rád,mint te rá.Ő eszközként tekint rád,mint a vágyát kielégítve.
2013. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok , én idegileg meg érzelmileg nagyon rámentem ,arra hogy csak egy lyuk ,meg időtöltés voltam neki . Tisztára kikészített .
2013. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, de úgysem érdekel majd, amit mi írunk. Meggyőződésed, hogy majd te megváltoztatod, beléd szeret és boldogan éltek... pedig csak meg fog húzni egyszer-kétszer, vagy esetleg addig, amíg rá nem jössz, hogy mi folyik itt. :)
2013. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hát eddig is csak azért járt velem..

de mivel már tudja hogy nem bízok benne ezért nem is meri felhozni a kapcsolatot mert már párszor átvert így..

és igen, tudja hogy én jobban szeretem..

2013. aug. 14. 12:20
 8/16 A kérdező kommentje:
meg ezt már több lánnyal eljátszotta és télleg olyanokkal akik nem is értem miért nem volt jó neki a csaj, amikor nagyon szép csaj volt, kb ha fiú lennék tuti ideálom lenne.. de neki mégis csak arra kellett..
2013. aug. 14. 12:21
 9/16 anonim ***** válasza:
Sosem mondtam volna meg neki,hogy szeretem.Ezzel kiszolgáltatott lettél a szemében.És ha tudtad,hogy több csajjal is eljátszotta már ezt,akkor mégis mit vártál?Hogy miattad megváltozik?
2013. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

próba szerencse. nem volt mit tennem, mert szeretem,és nemtudok lemondani róla.. még most se, pedig koppantam már többször is miatta elég nagyot..

de álítolag azért lett ilyen mert egyik volt bnöje átverte és azóta 'nem szeret' senkit.

2013. aug. 14. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!