Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan romantikus, amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan romantikus, amikor egy fiú egy bizonyos lányt keres itt, akit valahol látott. Miért nem csináljátok ezt gyakrabban?

Figyelt kérdés
Minden lány itt ülne,hogy hátha őt is keresi valaki... :)
2013. aug. 18. 14:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szinte semmi esély, hogy így felismerje magát valaki :D
2013. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Sir Sarcasm ***** válasza:
Akkor írkálj ilyen kérdéseket a magad szórakoztatására, kb. ugyan annyit ér.
2013. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Szerintem elég sokan vannak itt... és 1-2 specifikus ismertető jegy alapján nem biztos,hogy olyan nehéz lenne.
2013. aug. 18. 14:33
 4/28 anonim ***** válasza:

Én ezt tettem, meg is találtam és megvolt az első randink :)

Lesz második is :)

2013. aug. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Kiskunfélegyháza, PUB pizzéria, 2013.08.10. 17:30, barna hajú, kedves, kék szemű pincérlány! Ha magadra ismersz, a Polgármesteri Hivatal portáján jelentkezz elérhetőségeiddel a "szeretem, ha az ölembe borul az összes villa" jeligére!
2013. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én már kerestem itt lányt, de szétoltottak. Sosem keresek újra így itt.
2013. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

ugye hogy ugye? :)

Aki keres,az talál. Engem is megnéznek egy csomóan és nem élnek a lehetőséggel,pedig 1-2 ember nekem is tetszene,akiket látok itt-ott...

2013. aug. 18. 14:37
 8/28 anonim ***** válasza:
őőő...én itt kitettem róla egy képet, felismerték, megkeresett, a földig lehordott, hogy hogyan lehettem ennyire izé....majd beszélgettünk és találkoztunk. :)
2013. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha azt írom, hogy keresek egy szép lányt - akkor lehet, hogy olyanok is rám írnak, akik csak az anyukájuk szerint szép.
2013. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

5-ös,sajnos nem engem keresel,de ne add fel! :D


Nem tudom,mi értelme itt cseszegetni a másikat.az ilyen jellegű kérdések is ugyanolyanok, mint a többi...egy marhaság,de attól válaszolnak rá,azért van ez az oldal.

2013. aug. 18. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!