Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utál a fium anyja (1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utál a fium anyja (1 éve vagyunk együtt)?

Figyelt kérdés
Távolabbi rokonaimmal jóba van,engem nem ismer. Szemembe mosolyog,hátam mögött szid. Stb. Miért?

2013. aug. 18. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert anyós, azért!
2013. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Odatipegsz, lecsüccsensz mellé, és udvariasan megtudakolod, hogy miért nem vagy neki szimpatikus. Ilyen túláradó információzuhatag után csak ezt tudom javasolni.
2013. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle? mi ezt honnét tudjuk?! lehet tettél vmit ami miatt nem vagy szimpatikus hívd félre és mond neki h azt érzed nem kedvel miért van ez és ennyi... utál rokonaiddal jóba van téged nem ismer.. wtf? :D
2013. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még nem,én 16 vagyok. Fiúm 17. De mindig dumál ellenem.
2013. aug. 18. 17:48
 5/10 anonim válasza:
Ez egy ismerős szitu... Az anyósok ilyenek, túl sok mindent nem lehet tenni, de beszélni kéne vele.
2013. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nkem jópofi,s páromnak magyaráz.
2013. aug. 18. 17:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy szid, akkor nyilván azt is tudod, hogy mit mondott rólad, ergo tudod, hogy miért utál... nem?
2013. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne húzd fel az orrod, /tényleg/ nem a rossz szándék vezérel, de véletlenségből nem vagy p!csácska? Mármint amolyan ribizlibokros-hisztis-nyávogós-butus-rövidszoknyás.
2013. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pl. Bunkó vagyok,meg miért merek közös képet feltenni fiával+idézet,ne pusziljam meg a faluba,megszólnak.álljak a fiatol arebb.
2013. aug. 18. 17:53
 10/10 A kérdező kommentje:

nem,nem vagyok olyan.

arebb:"ne kerdezoskodjenek"

2013. aug. 18. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!