Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra a rendes kerékvágásban haladjunk tovább, mit tegyek, hogy újból úgy nézzem rám ahogy azelőtt? :/

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan 2év 9hónapja vagyunk együtt, de most elromlott valami. Én 21, ő 20 éves.9hónapig együtt laktunk, családtól távol, de haza kellett költöznünk, eladták a lakást amit béreltünk, és azóta valami nem működik. Én eléggé támaszkodó típus vagyok, és imádom őt, egyszerűen amelyik nap nem látom, az számomra rossz nap. Ő viszont teljesen elhatárolódik tőlem, mintha már csak a barátjának akarna engem. Minden este a barátaival/barátnőivel pizzázik, bulizik, mozizik, mi meg maximum délután szoktunk találkozni egy fagyira. Mikor hazaköltöztünk, egy kis szünetet akart, adtam neki, most megint "együtt vagyunk". De nem mondta el senkinek, nem akar kézen fogva menni velem a főutcán, mert nehogy meglásson valaki, rejteget mindenki elől, így még a szülei sem tudják, hogy újra együtt vagyunk.

Legyetek szívesek komolyan válaszolni!


2013. aug. 18. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl sok vagy neki, megfojtod a ragaszkodásoddal. Hagyd békén még egy időre.
2013. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A gond ebben az, hogy ő visszaköltözik abba a városba, csak máshova, mert neki ott az egyetem, nekem viszont míg nincs ott állásom, nem tudok utána menni.

Attól félek, hogy ha elköltözik megint, én meg ugye maradok, maximum hétvégén találkozunk, az kevés lesz, hogy rendbe jöjjünk.

Egymásnál alvás is kilőve, így az együtt alvás nem nagyon jön össze, ő "utálja" az én szüleimet, engem meg az apja nem bír.

2013. aug. 18. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
De hiszen leírtad a lényeget, csak egyszerűen vak vagy, mert az akarsz lenni. Szinte a barátjának tekint, nem akar találkozni Veled, nem vállal fel senki előtt. Mi kell még, hogy lásd, ez nem párkapcsolat. Egyedül kevés vagy, hogy helyrehozd, ő pedig egyelőre nem akarja. Hagyd békén. Erőszakkal senkit nem lehet rávenni, hogy szeressen.
2013. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja, megfojtod.


Pont, hogy külön töltött időre lenne szükségetek a rendbejövéshez, nem arra, hogy a nyomoroddal rajta lógj (ha nem látod rossz nap, stb.). Fedezd fel te is, hogy önállóan is ember vagy, mozdulj ki a barátaiddal, élj kicsit, rúgj ki a hámból...néha csípd ki magad, élvezd az életet. Ha látja, hogy jobban vagy, és hogy nem a nyomorodban fetrengesz, hanem kicsattansz az élettől, akkor futni fog utánad, az biztos.


Egy nyivákolós, életképtelen hapsi nem valami vonzó látvány, gondolom nem így ismert meg.


Más kérdés, hogy egy olyan nő miatt, mint a tiéd, nem szenvednék. Le se toj téged...

2013. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dani900 ***** válasza:

3-masnak igaza van, és még annyi, hogy ha folyamatosan rád támaszkodna valaki, nem akarnál kibújni alóla?

Csak, mert ez ugyanúgy fárasztó érzelmileg, mint fizikailag.

2013. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindketten fiatalok vagytok! Ennek ellenére külön laktatok a családtól, szülőktől! Ez nagy szó! Szerintem ezt tisztelhette benned, egy férfit érzett maga mellett aki biztonságot nyújt neki! Nem beszélve az önállóságról! Most ennek vége ,így már az az érzés nincs benne. De ez azt is jelenti, hogy valójában nem is SZERET Téged. Plusz szerintem megcsal Téged. Vagy már nem érez semmit irántad, csak sajnálatot ,szánalmat. Vagy csak szex kell neki. Keress mást "Kiscsávó", az idő nagyon "drága" ám!!!! Ne ilyenekre vesztegesd el! Ilyen fiatalon még jönnek-mennek a fiúk-lányok! Ritka az igaz szeretet!
2016. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!