Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzom a rossz pasikat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom a rossz pasikat?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, 3 párkapcsolaton vagyok túl, és egytől egyig, "rossz életűek" (kábszer, illegál bizniszek stb..) voltak...ezt vagy később tudtam meg, vagy úgy ismertem meg, de mégis beléjük szeretek. Egyszerűen vonzom az ilyen pasikat, de miért ? Pont ezek ellen beszélek !
2013. aug. 18. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlen. Nem csoda.
2013. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rossz körökben mozogsz.
2013. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretsz szenvedni.
2013. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez így igaz, "szeretek szenvedni", amí elég furcsa érzés, de kicsit se normális :/ de talán ez a sok tapasztalat már legyőzi
2013. aug. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!