Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem megy a beszéd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a beszéd a lányokkal?

Figyelt kérdés

Igen, rengeteg ilyen kérdés volt már és elolvastam minden kommentet de még mindibb nem jöttem rá.. Azt írják legyek lazább, bunkózzak velük mert inkább azokért vannak oda...

Most akkor mivan??

Tegnap beszéltem egy lánnyal akivel elvileg egész jót beszéltem kérdeztem a napjáról... hogy telik a nyara stb.. aztán mondta hogy lelép a haverjaival..

Másnap hallom vissza barátnőétől hogy azt mondja neki

"Társaságilag 0 srác és nem lehet vele beszélni...

Inkább le is léptem facebookrol.." Ez most mi??



2013. aug. 8. 05:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek átlagos kérdések, biztos untattad
2013. aug. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
uncsi voltál... hülyülni kell a lányokkal.. pláne ha 18 éve alatti kis hülye pccsa.. lekell menni a szintjükre, gyügyögni kell nekik. Meg húzni előttük a mézesmadzagot... sose higyje azt a csaj, hogy teljesen meghódított téged, mert abban a pillanatban rád un.
2013. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Beszélj a szexről
2013. aug. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak kérdezgetsz az rohadt idegesítő dolog. Képzeld el, hogy leülsz valakivel és elkezd faggatni, szórja a kérdéseket. légy kreatívabb, ha már kérdezel, akkor fűzz hozzá valami kis saját történetet. Ha nem megy rögtönzésből, akkor otthon gondold ki a dolgokat, hogy ott már jobban menjen. Minél érdekesebbnek tűnsz és váratlanabb dolgokat mondasz, annál jobb, csak ne csinálj magadból hülyét :D. Ha nem vagy érdekes ember, akkor keress valami hobbit, sportot, ami azzá tesz(nem foci, hanem valami egyedi pl küzdősport).
2013. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek a csajok sose tudhatod mire gondolnak egyszerüen meg őritenek minket férfiakat az ovodában kezdödik.:p
2013. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat majd megprobálok valamit! Egyébként 14 éves vagyok
2013. aug. 15. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!