Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NŐS FÉRFIAK! Ha egy nőtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐS FÉRFIAK! Ha egy nőtől csak szexet, szex kapcsolatot akartok azt elmondjátok neki?

Figyelt kérdés
Légyszi kedves válaszolok a kérdésre válaszoljatok ne offoljatok. Még mielőtt azt kezdenétek szajkózni,hogy nős férfival ne kezdj, nem kell megtennetek,tudom én is. Csak érdekel.

2013. aug. 19. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Kezdjük ott, ha nős vagyok, akkor más nőktől nem akarok semmit.


De hogy csak is a te kedvedért a kérdésedre is válaszoljak. Ha megtörténne - ami sosem fog - akkor biztos megmondanám neki.

2013. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd hülyék lennének! Ismerek egy két lányt, aki beleesett abba a csapdába, hogy a nős férfi mindent ígért nekik, meg állítólag olyan szerelmes volt, mint a nagyágyú beléjük, meg ők voltak a lelki társai, meg nem is sorolom, milyen maszlaggal etették őket, hogy minél többször ágyba csalogathassák. Egy rafináltabb, tapasztaltabb, jó emberismerő férfipéldány ha le akar fektetni egy nőt, azt mondja, amit az hallani szeretne.
2013. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy nős férfinak ezt mondania sem kell, mert annyira nyilvánvaló (az esetek 99,9%-ában), hogy csak szexet akar. Ha nem csak azt akar, azt el fogja mondani. Ha semmit nem mond, akkor abból kell kiindulni, hogy értelemszerűen csak szexet akar.
2013. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"Ha semmit nem mond, akkor abból kell kiindulni, hogy értelemszerűen csak szexet akar."


És ha ott van előtte a lehetőség,hogy elmondja a nőnek mit akar,de inkább azt mondja nem akar semmit pedig előtte már rengeteget próbálkozott úgy, hogy el lett küldve és nem is finoman...?

2013. aug. 19. 16:15
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha lett volna lehetősége mondani, akkor mondta volna.


Egyébként az általam ismert házas férfiak, akikkel elég nyíltan beszélgetünk ilyen témákról azt vallják, hogy ha valami tényleg hiperszuper, minden tekintetben ideális álomnő érkezne az életükbe, akkor akarnának többet is. De ilyen nő valójában nem is létezik (vagy tényleg iszonyú ritka, hogy rátaláljanak). Éppen ezért annyira magasra teszik a saját mércéjüket, ami valójában nem is létezik, mert jól elvannak kényelmesen a sz*r házasságukban (ami az esetek többségében tényleg sz*r), de hát ki akarna kilépni a kényelmes, megszokottból a bizonytalanság kedvéért?! Ahhoz nagyon különleges érzések kellenek, vagy pedig a pasi amúgy is dobbantott volna, de esze ágában sincs elköteleződni (ilyenről is tudok a környezetemben, kilépett a házasságból, de ugyanúgy jól elvan heti-kétheti egy dugással, esze ágában sincs elköteleződni az új mellett).

2013. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nehéz esetek ezek a nős pasik ..:)


És ha a nő rákérdezett mit akar és így mondta h semmit pedig ahogy írtam rengetegszer próbált közel kerülni a nőhöz?

2013. aug. 19. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta semmit, de sokat probalkozott, akkor is valoszinuleg csak dugni akar. Egyebkent meg ha fel is langolna benne valami erzes, akkor is csak te huznad a rovidebbet, mivel ettol meg egyaltalan nem szoktak elhagyni a feleseguket. Persze kivetelt kepezhet, ha nincs gyerek, es nem koti ossze oket semmi vagyonilag, esetleg mar utaljak egymast.
2013. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én ilyen helyzetben mindig megmondtam (ágy)előre a szitut: nem válok, nem leszek pótapuka. Így gondolom tisztességesnek! 30 éve nős vagyok, és voltak/vannak párhuzamos kapcsolataim.
2013. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolso: erdekelne, hogy a feleseged tudja, hogy megcsalod? Legalabb sejti? O is csinalja?
2013. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Felesleges a házasság,manapság csak haszonszerzési célja van,hogyha két ember szereti egymást ezt megteheti egy vagyon pénz és felesleges papírok nélkül is.Hogyha pedig szorosabbra akarják fűzni a kapcsolatot,annak több módja is van.Szex kapcsolathoz meg még inkább felesleges...
2014. nov. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!