Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » őt szeretem mégis úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

őt szeretem mégis úgy érzem mással boldogabb lennék? Többi lent

Figyelt kérdés

szóval a jelenlegi és a volt barátomról van szó.

a jelenlegit nagyon szeretem, télleg nem szerettem még így senkit, de mégsem érzem lette biztonságban magam, csak annyi hogy járunk.. de nekem ő nagyon fontos, soha nem cserélném le másra, igaz sokat veszekszünk meg néha már kezd átmenni a kapcsolatunk 'unalmasba' de akkoris úgy érzem hogy nekem ő az igazi,és örökké vele akarok lenni de nemtudom elképzelni magunkat 10-20 év múlva vagy több.. az exemmel kb 1 hónapig jártunk, de nagyon sokat hülyéskedtünk, de mégse éreztem igazán hogy szeretném.. de jól meg voltunk, és amikor valahova elmegyünk mondjuk nővéremmel és jön a barátja, és ahogy ott hülyéskednek, egyből az exem jut eszembe hogy milyen jól el hülyülnénk, meg mennyi bolondságot csinálnánk, és nem a jelenlegi..

ezért nem értem ezt az egészet, miért van hogy őt szeretem, de mégis van hogy másra gondololok?


2013. aug. 20. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobban szereted, mint az eddigieket, de meg nem tapasztaltad meg a még jobbat. Az exeddel más egyéniség, es bizonyos helyzetben inkabb annak a tarsaságára vágysz, ez érthető. Szerintem meg fogsz talalni a mostanitól is jobbat, attól persze őt meg ugyanúgy szeretheted, mint most, es mondjuk az ő társasagara is vagyni fogsz, meg s megszokas miatt is , hiszen az ujbol hianyoznak a regi egyes jó tulajdonsagai, de cserébe, masbol meg az ujnak vannak jobb tulajdonsagai.
2013. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen érzésem nekem is volt.. nem tudok mit mondani :/ vicces az élet. ezek szerint a mostani barátod nem hozzád való.
2013. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!