Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha többször érzem rosszul magamat, mint jól, de mégis szükségem van rá?

Figyelt kérdés

Már lassan két éve együtt vagyok a barátommal. Az utóbbi időben az érzéseim terén eléggé elfajultak a dolgok, mondhatni miatta jöttek elő pánikrohamszerű tünetek.

Régen volt egy időszaka, amikor folyton megalázott. és még mostis elég furcsán viselkedik, az van amit Ő akar, tv-zik miközben társasozunk, és nem hallja, amit mondok. Akkor találkozunk amikor neki jó, ha nem lesz aznap este neten, akkor nem küld smst, nem hív fel, semmi. Ha átmegyek hozzá velem addig foglalkozik szexuálisan, amíg ki nem elégül. Már elpocsékolásnak is érzem a vele töltött időt, ha helyette Apuékkal lehetnék.

Ugyanakkor sok jó dolgot is csinál emellett: visszahív, hogy ne az én pénzem fogyjon telefonon, ha szomorú vagyok egyből próbál felvidítatni, és még egy csomó figyelmesebb dolog. Már rengetegszer eljutottam a szakítás gondolatáoz, de nem tudom megtenni. Konkrétan akkor jöttünk össze, amikor az életemben már mindent reménytelennek láttam, és Ő húzott ki belőle. Ha vele vagyok egy olyan biztonságérzetem van, amit én saját magamnak nem tudok megadni. Ráadásul lelkileg nagyon hasonlítunk. Ha szakításoz jutok, úgy érzem nem ér semmit az életem.

Járok pszichológushoz, de egelőre nem nagyon jutunk egyről a kettőre. Ha volt valaki így, vagy volt valakinek hasonló története, kérem írja le, hogy alakult!


2013. aug. 19. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy valamikor te becsaptad és ő rájött csak nem csinált jelenetet?
2013. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy érted azt, hogy becsaptam?

Tény, hogy régen rengeteget hisztiztem,(hozzáteszem máig, hogy szerintem jogosan, és kb mindenki szerint akit megkérdeztem, csak nem hisztiznem kellett volna, de a szép szó se hatott)és nem merte nekem elmondani a véleményét, de azóta megváltoztam, amit Ő is észrevett, és körülbelül egy fél éve már nem hisztizek, és mindenki követ el hibát...de Ő azóta ilyne maradt, pedig mondta is, hogy így jobb vagyok, meg észrevette, hogy változtam...

Tudom, hogy én akkor nagyon elszúrtam azzal, hogy hisztiztem, de mindenki hibázik.

2013. aug. 19. 10:07
 3/3 anonim válasza:
El fog jönni az ideje, amikor kilépsz ebből a kapcsolatból, és gyógyultan távozol. :) Ismerem a dolgot, bízd magadban!
2013. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!