Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 18 vagyok a barátom 32....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 18 vagyok a barátom 32. Hogyan mondjam el a szüleimnek? Kisülhet ebből valami jó?

Figyelt kérdés
A szüleim elég maradiak és nagyon féltenek mivel egyedüli gyerek vagyok. Szeretjük egymást és nem hiszem, hogy sokáig kéne titkolni, de nem akarok nagy vitát.

2013. aug. 20. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Ti nem szeretitek egymást. Maximum csak kúrni szeretitek egymást.
2013. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elméletileg már nincs közük hozzá kivel jársz. Elméletileg...

Mondd el nekik és azt is, hogy nem akarsz vitát de nem tágítasz a döntésedtől.

2013. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha csak a szex érdekelne nem akarnám elmondani a szüleimnek. Nem az egy éjszakás fajta vagyok. Előtte egy kapcsolatom volt ami majdnem 3 évig tartott, ott egy év volt a korkülönbség, de nem illettünk össze. Vele 14 év a korkülönbség és mégis boldogabb vagyok vele mint a 3 év alatt bármikor.
2013. aug. 21. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:
És elárulnád hol ismerkedtetek meg?
2013. aug. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ízületi problémák miatt idén sokat jártam orvosokhoz. És egyik nap üres volt a váró, csak ketten ücsörögtünk akkor kezdtünk el beszélgetni
2013. aug. 21. 00:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi jó nem fog kisülni hosszútávon ebből a kapcsolatból.

Ne haragudj hogy ezt mondom de át leszel vagy már át vagy b*szva. Egy 32 éves érett,felnőtt férfi sosem fog egy "kis" 18 éves lányt maga mellé választani.Maximum dugópajtásnak.

2013. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobbulást a problémádra akkor, de semmi nem lesz ebből hosszú távon. Túl fiatal vagy. FÁj, de ez az igazság. Keress 25 év alattit magadhoz.
2013. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DreamWeaver ***** válasza:
100%

Gondolom, akik hevesen ellenzik és le akarnak róla beszélni, Hozzád hasonló korban vannak és kaparják a falat, hogy már megint elvitt egy fiatal lányt egy "érett" harmincas férfi. Megértem őket! :) Ezzel együtt azért tegyünk tisztába valamit. Rég voltak már azok az idők, amikor egy "vén" harmincas férfinak már felesége volt és gyerekei (persze vannak ma is kivételek). Egy fiatal lány számára vonzó lehet a harmincas férfi tapasztaltsága, érettsége és higgadtsága, egy harmincas férfi számára pedig vonzó lehet az a tény, hogy egy fiatal lány még nem gondolkozik családban, gyerekekben..., merthogy jellemzően egy mai harmincegynéhány éves férfi egzisztenciálisan ezt még nem tudná vállalni, viszont már érettebben, mégis fiatal fejjel és több tapasztalattal tud párkapcsolatba lépni, mint egy 20 éves. És ez is nagy tévedés, hogy a fiatal lány pénz, autó, lakás miatt választ harmincas férfit. Ezek a dolgok nem korosztályfüggőek, hanem annak függvénye, ki milyen családi körülmények közé születik. Egy 21 éves "gyerek" is lehet cégvezető, ha vastag szülők gyereke. Egy szó, mint száz, ha szeretitek egymást, közösek az egymás iránti érzelmeitek és a képetek a közeljövőtökről, akkor senki ne tántorítson el attól, amit a szíved diktál. 18 éves elmúltál, így pedig jogilag a szüleid sem szólhatnak bele. Erkölcsileg már beleszólhatnak és érdemes is hallgatni rájuk. Amúgy mióta is vagytok együtt? :)


A tippem a következő (aztán vagy megfogadod, vagy nem): először Te mondd el a szüleidnek, mesélj nekik a férfiról, nyugtasd meg őket, hogy az illető kedves, megbízható és kedvel Téged. Elvégre ez utóbbi a legfontosabb egy szülő számára - azaz hogy a lányukat boldognak lássák. Amikor látod, hogy a szüleid valamelyest megnyugodtak, ajánld fel nekik és ezt beszéld meg a pároddal is, hogy minél előbb tegyen egy látogatást (együtt Veled) a szüleidnél; lepje meg anyukádat pár szál virággal, apukádat mondjuk egy üveg jobbfajta borral (ha szereti..., ezt nyilván meg fojátok előtte beszélni), és mutatkozzon be. A vizualitásnál nincsen jobb bizonyíték. Ha a szüleid látják, hogy a férfi rendes, és tisztességesnek tűnik, Te meg ráadásul virulsz mellette, mint egy vadalma, nem hiszem, hogy túlzottan tiltakoznának. :)

2013. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as nagyon jól összefoglaltad, jó hogy még vannak, akik átgondolják és így reagálnak! (Y)
2013. aug. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert!Picit soknak tartom ezt a különbséget,de remélem továbbra is boldogok vagytok.
2013. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!