Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódíthatnám vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza az exemet? Van esélyem? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Fél évig jártam egy fiúval.Majd szakított velem.Azt mondta azért,mert sok vagyok neki és túl szerettem.Megöltem a szerelmemmel.Aztán szakításunk után 3 és fél hónapra összejött egy nem túl jó hírű lánnyal.Dúlt a szerelem.Nekem nagyon fájt.Szégyellem de durva dolgokat írogattam nyílvánosan a képükhöz.Pl:. Szarul csókol az exem és hogy persze hogy meg kapta a csajt,mert mindenki átment már rajta.Persze ez igaz is.Aztán hallom szakítottak.Mármint a csaj dobta az exemet egy másikért.Aztán hallom a csajt dobta a fiú és elkezdett sírni azért a fiúért akivel 3 évig járt.Elkezdett nekem a csaj írogatni,hogy megkaphatom az exét mert tudja hogy szeretem meg összehoz vele meg mit tudom én.Aztán kirakott egy közös képet az én exemmel és odaírta ő az élete nagy szerelme.Engem meg mindennek lehordott nyílvánosan.És megfenyegetett hogy megfog ölni.Nagyon megijedtem.Felhívtam az exemet,aki meghallgatott.Mondtam neki hogy azt mondta a barátnője a másik pasit szereti meg hogy tőlem bocsánatot kért meg ami történt és elmeséltem neki hogy a csaj megis fenyegetett.Ő erre nagyon ingerült lett és azt mondta tudom,kuss! Majd lerakta.A múlt hónapban még megse hallgatott...Most arra gondoltam az összes levelet amit nekem írt a csaja megmutatom neki.Amiben részletezi,hogy mennyire bánja hogy elhagyta a másik hapsiját.És írok még az én drága exemnek egy szerelmes levelet is meg kap egy Milkát.Jó ötlet? Mit gondoltok?
2013. aug. 21. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
na de gyermekeim..
2013. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

borzalmas ötlet

miért futsz egy ilyen fiú után úristen.. ne tedd

egy lány sose tegyen ilyet,ráadásul tökre látszik h nem nagyon érdekled..:S szerintem jobb ha teljesen elszakadsz ettől a borzalmasan furcsa társaságtól

2013. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi sok szarkavarás után (minden oldalról) az egész társaságot lehúzhatod a retyón.. Keress mást.. Jobban jársz.


F/18

2013. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ezt erőltetni.
2013. aug. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne kínozd szegény pasit!
2013. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Áh! Próbáltam elfelejteni! El is akartam menni a suliból,de azt mondta ne mert szüksége van rám.Én meg halálosan szeretem...A csaja jövőre már ballag is... 18/L
2013. aug. 21. 00:32
 7/10 anonim ***** válasza:
felhasznalonev@szamitogepnev:~$ chmod 700 az_exed_neve
2013. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 man chown
2013. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Legalább is nem most.
2013. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7 ezt szeretném megérteni, de nem megy :D
2013. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!