Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti voltatok már olyan helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már olyan helyzetben, hogy azzal, akivel igazán szerettetek volna együtt lenni nem lehettetek, ezért összejöttetek mással?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, próbáltam az űrt betölteni valakivel amit az a lány okozott akibe szerelmes voltam. Nem tartottam helyesnek a megoldást, hogy kihasználok valakit erre, de tisztességesen bántam vele. Ennek az lett a következménye, hogy mégannyi esélyem se maradt a lánynál ami volt, valamint a másikkal pedig boldog sem voltam.
2013. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi ilyenkor a teendő? Ha 100% biztos, hogy nem lehetsz együtt azzal, akivel szíved szerint együtt lennél... szóval fölösleges arra várni, hogy egy nap majd lesz esélyed. Így hogy lehet boldog az ember?
2013. júl. 20. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Én most ilyen helyzetben vagyok... összejöttem mással, de nem érzem "boldognak" magam, sőt, rájöttem, hogy mennyire hiányzik a másik...

Viszont nem lehet leragadni egy totál reménytelen izében, szóval igyekszem maximálisan az új kapcsolatomra koncentrálni, annyit beletenni, amennyit csak tudok. Én nem érzem, hogy átverném ezzel, mert tényleg sokat adok... még akkor is, ha komoly érzelmeim nincsenek. Az pedig vagy kialakul, vagy nem, ezt nem lehet úgysem tudni előre. Akkor is ugyanez lenne a helyzet, ha nem kötődnék máshoz...

2013. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. az a gond, hogy most nekem is lenne lehetőségem egy új kapcsolatra, de folyton az lebeg a szemeim előtt, hogy nem ő az, akivel együtt akarnék lenni.. így nem tudom, van-e értelme belekezdeni egy kapcsolatba. Ha bár egyedül se akarnék maradni...
2013. júl. 20. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Majdnem, így jártam. De mivel senkivel nem alakult ki az az érzés, ezért megkerestem újra. Kiderült, hogy ő is még mindig ugyanúgy érez. Azóta is boldogok vagyunk és mai napig örülök, hogy nem adtam fel az igazi boldogságot. De ez az én esetem és döntésem volt. Azt javaslom először is döntsd el magadban, hogy melyik utat választod és kit akarsz.
2013. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam az a gond, hogy hiába akarnám, jelenleg egész biztosan nem lenne semmi... esetleg később, ha kicsit felszabadulunk. Az ismeretségünk alatt nekem volt már egy rövidebb kapcsolatom, és az pl. jót tett, felszabadult tőle az illető, utána majdnem összejöttünk... sajnos csak majdnem. :( Hülye voltam, kihagytam a kínálkozó lehetőséget. De a bizonytalanság megőrjít, úgyhogy élem az életem, és meglátjuk, mi lesz. Lehet, hogy az új kapcsolatban előbb-utóbb megjönnek az érzelmek. Lehet, hogy nem, akkor úgyis vége lesz, és akkor meglátjuk, hogy alakul azzal, aki közelebb áll hozzám, lehet, hogy felszabadul attól, hogy én élem az életem, és közben is kapcsolatban maradunk, ezt tudom...

Szóval sodródom, és majd az idő eldönti a kérdést.

2013. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes megoldás,amit írtál "6-os válaszoló". Az én szemszögemből két megoldás létezik. Vagy szeretek annyira valakit, hogy kitartok mellette és "küzdöm" érte (persze, ez akkor érvényes, ha esélyes, hogy kétoldalú) , vagy egyszerűen továbblépek. Ha meg továbblépek,akkor azt jelenti, hogy még mindig keresem az "igazit" és persze lehet pont mással találtad meg. Ha már csak életem végére tudom ezt eldönteni,akkor nyilván elkésett az ügy. Mivel valamilyen hatalmas indok áll jelenleg a háttérben,ami keresztezi a tényleges boldogságot, ezért megértem, hogy nehéz helyzet és élni kell tovább is, de a hogyan nem mindegy. Ez csak egy vélemény volt.
2013. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7: A jelen helyzet az, hogy úgy egy-két év múlva TALÁN lehetne valami, de az is kb. 10% eséllyel.

Továbblépés? Barátilag tartjuk a kapcsolatot - eddig sem volt másképp -, egy barátságot pedig nem rúgnék fel, csak mert nem lehetett belőle több. Vagy ezt kellene tennem?

Az egy-két év alatt pedig kiderül, hogy az új kapcsolattal mire jutok... egyáltalán nem biztos, hogy vele jobban járok. De legalább megpróbálom.

2013. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En is ugyan ebben a helyzetben vagyok.csak

Nekem meg rátesz egy lapáttal,h akivel összejöttem az annak a fiúnak a legjobb haverja akit meg szeretek és o hozott össze vele:/

2013. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!