Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok párt magamnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok párt magamnak? Egyáltalán van még esély rá?

Figyelt kérdés
Ebben a világban? Elég kiábrándító tapasztalatokat szereztem eddig, és most nem a visszautasításról beszélek. Pedig nincsenek nagy elvárásaim, nem vágyom arra, hogy pénzes legyen, egyszerűen csak legyenek belső értékei, ne menjen a tömeg után... 19/L
2013. aug. 22. 00:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#8-as

Te már csak tudhatod, ha ilyen pontossággal biztos vagy az álláspontodban.


#9-es

Sosem vonzottak az izomagyú emberkék. Ők határozottan a "tömeg után" típus.

2013. aug. 22. 00:42
 12/17 anonim ***** válasza:
Tudom közhely, de szinte bárhol. Nekem majdnem sikerült megtalálni, de aztán másé lett az illető, de ez most mellékes is. És minő véletlen, épp itt bukkantam rá. :) Szóval tényleg bárhol megtalálhatod, akár már holnap reggel kiugorhat egy bokor mögül miközben a boltba sétálsz :)
2013. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Tényleg bárhol lehet találni... :D úgyhogy én is örömmel veszem, ha írtok nekem. :) F/23
2013. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Izmos vagyok még se a tömeg után megyek...nem cigizek nem iszom bulizni is csak haa a társaságtól függően megyek nem azt csinálom amit mások szerint kéne, nem akarok megfelelni mások elvárásainak céltudatos vavyom tudom mit érek és nem nyavajgok ha valaki ezt nem úgy látja, valami nem sikerül egyből.....na kedves 19 leányzó akkor hogy is van ez az izomagy? Inkább te vagy a tömeg , a birka mint én .......
2013. aug. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te, 19 éves lányként szinte bárhol. Én 27 éves férfiként viszont sehol, eddig még egy randi sem jött össze, szóval neked nincs okod az elkeseredésre...
2013. aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves #14-es!

Nem tettem egyenlőséget izomagyú ember, és izmos ember között. #9-es kérdésére válaszolva írtam a kommentet, aki az "izomagyú s*gg gec*kre" utalt, nem pedig akár rád, vagy a hozzád hasonló rendes férfiakra. Talán így már érzed a különbséget, és nem veszed magadra.

2013. aug. 22. 13:00
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért 19 évesen még nem kellene ennyire elkeseredettnek lenned.
2013. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!