Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes úgy társkeresőznöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes úgy társkeresőznöm, ha "lenézem"/fenntartással kezelem azokat, akik ott ismerkednek, illetve magukat az oldalakat is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy képmutatás, meg beképzeltség látatlanul megítélni másokat, (pláne annak tükrében, hogy socially awkward, félénk, introvertált vagyok), de azért legtöbbünkben szerintem él egy negatív kép a "tipikus" társkeresőzőről. Nem a külsővel kapcsolatban vannak gondjaim, pláne nem azzal, ha valaki élőben nehezen ismerkedik (velem is ez a helyzet), hanem az olyan viselkedéssel, amit regisztráció nélküli előzetes felméréskor tapasztaltam, illetve innen-onnan hallottam

-a lányok nem kezdeményeznek, csak várják a megkereséseket, de még így is csak ritkán válaszolnak

-ha nem teszel ki képet, nem fognak foglalkozni veled/azt feltételezik, hogy valami titkolnivalód van; de ha kiteszel, azért buktad a kattintást, mert nem megnyerő a külsőd

-"Nem írok bemutatkozó szöveget, ismerj meg", és szinonimái


Az oldalakkal kapcsolatban pedig azok a dolgok zavarnak, amiktől nem tudom őket komolyan venni: a fizetett sikersztorik (itt ismerkedtünk meg és hinnye, de boldogok vagyunk), a röhejes funkciók (küldjél neki csókot/kacsintást/palacsintát), az erőltetett jellemzők, amik alapján rá kellene jönni, hogy hozzánk illik a delikvens/érdemes vele felvenni a kapcsolatot (ettél-e már havat és társai szintű mezők).



2013. aug. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szted? Ha így állsz hozzá akkor totál felesleges.
2013. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ismerkedj inkább személyesen járj el bulizni, fesztiválokra, meccsekre, sportolni, futni a parkban .. és legalább az áramot is megspórolod :D
2013. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek ott teljesen természetes dolgok. Lehet nem egyetérteni vele, lehet nem szeretni, csak azt nem értem, hogy a lenézés hogy jön ide. Egy adott közösségen belül kialakult szokásról van szó, amit nem is értesz.


Javaslat: Regelj fel az egyikre lányként, bemutatkozó szöveg és kép nélkül, zéró információval. Számold, hogy miből mennyit kapsz az első tíz perc(!!!) alatt. Utána gondolkozz el azon, hogy egy normálisan képpel és adatokkal rendelkező lány mit él át egy olyan oldalon, tud-e mindenre válaszolni stb.


A funkciókat meg kell csak érteni. Az olyanok, hogy flörtöt, csókot akármit lehet küldeni, a nőknek vannak, nem neked. A te dolgod a levél. Az övé, hogy felhívja magára a figyelmet. Többek között azért van, mert amúgy ők nem kezdeményeznek. Ahogy a való életben sem. Miért kell ezen kiakadni?

2013. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállás. Próbáld ki, veszíteni valód nincs!
2013. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!