Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon rá vagyok izgulva a barátomra, de nem merek rámászni, mert még csak két hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Együtt fogunk aludni,és ilyenkor mindig nagyon kívánom őt,de nem merem neki mondani és tenni sem tudok semmit.Nem akarom,hogy könnyen kaphatónak gondoljon.Gáz lenne,ha olyan trikóban aludnék mellette,ami át is látszik,és majdnem hogy semmit nem takar?
2013. aug. 22. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem mássz rá :)
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülne neki.:D
2013. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt fogtok aludni, akkor nem mindegy minek gondol?:DD
2013. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te ismered a barátod, biztos sejted azért, hogy miként reagálna. Ha tudod, hogy ő azért nem kezdeményez, mert félős, akkor nyugodtan mássz rá (csak lassan).

Egyébként mivel a barátod feltételezhetően örülne neki! Szóval hajrá! 18L

2013. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Örülne neki :P
2013. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ram is maszhatnal :P Gyere....
2013. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két hónapja együtt vagytok és még nem próbálkozott be nálad? Nagyon érdekelne, hogy hogyan szedett tégedet. Semmi rosszindulat, tényleg érdekelne.
2013. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de,már egyszer ujjazott is,és ezen kívül is simogatott meg tapizott.én még nem mertem mást,mint hagyni magam,de szeretnék már én is valamit "adni" neki..nem tudom hogy hogy mászhatnék rá,hogy izgassam fel.azt mondta,hogy ha nadrágon keresztül simogatom neki,abból ő nagyjából semmit nem érez..
2013. aug. 22. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:

De hát könyörgöm ti már együtt vagytok. Nem fog téged könnyen kaphatónak gondolni, ha te is kedveskedsz neki...

26/F

2013. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!