Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet házasság nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet házasság nélkül elérni, hogy egy csaj ne cserélgesse pár évente a pasijait és örökre hűséges legyen hozzád?

Figyelt kérdés
Hisz ha papucs vagy az a baj, ha kiállsz magadért az a baj. Ha kevés pénzt viszel haza az a baj, ha keveset tartózkodsz otthon az a baj. "Párkapcsolat" közben is fenn vannak ismerkedős helyeken mint a facebook, otthon szarabbul néznek ki ha elmennek valahova kicsinosítják magukat, ha megcsalnak teljesen normális indok a "csak úgy megtörtént" meg a "nem törődsz velem" és a "te hibád mert...". Hogyha bármi apróság nem tetszik nekik már szakítanak, vagy ha megunják a hétköznapokat. Szinte nem is ismerek olyan csajt akinek 1 pasija volt és amellett kitartott hűségesen. Cserélgeti mindegyik a partnereit, és persze az ő hűtlenségüket úgy állítják be hogy te vagy a felelős mert nem vagy elég "jó" és ezt a környezetükben még be is kajálják és még a tiszteletük sem csökken ettől semmit, mintha a családja, a haverjai és más csávók szemében a hűtlenség, a pasicserélgetés, az erkölcstelenség, a kényesség, a felelősség undorító másokra kenése egy teljesen normális említésre sem méltó dolog lenne. Ismertek olyan nem házas kapcsolatokat, ahol a pasi veréssel, anyagilag, vagy valami jó fenyítőrendszerrel hosszú távon kordában tudja tartani ezt a sok agyrémet és működik és megmaradnak?
2013. aug. 23. 01:40
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Szerintetek fokozatosan bevezetett csávóktól eltiltással, némi félelemkeltéssel, szigorral helyrejönnének ezek az elkanászodott "nők"? Mondjuk így: először megszabod hogy suli/meló után egyből haza kell jönnie időre és ha késik, megvádolod hogy megcsalt, esetleg érte mész amikor végez mint a legtöbb papucs. Aztán esetleg ordibálással, veréssel tarkítva megszabod hogy nem beszélgethet más csávókkal, nem engeded el buliba, törölteted a facebookról, ha van vmi hobbija azt is cseszteted, adsz helyette más feladatot neki arra az időre... Ilyenekre gondoltam. Hiszen régen működött hogy el sem mehetett otthonról, meg verték az asszonyt és nem volt ez az erkölcstelenség norma, hogy cserélgetik, pár évente más d*gja őket. Meg még mindig biztos vagyok benne hogy vannak olyan kapcsolatok ahol az asszonyt fenyítő csávónak, ha nem viszi túlzásba jól működik a kapcsolata. Lehetséges, hogy azért van ennyi szakítás-válás, mert manapság nem elfogadott veréssel szabályozni a nőket.
2013. aug. 23. 12:50
 12/31 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy megszabod egy nőnek, mikor mehet haza. Amíg ennek felfogásáig nem jutsz el agyban, ne akarj hűséges csajt:)
2013. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Miért, mondjuk ha neked megmondaná a csávód, hogy mától gyere haza légyszíves egyből iskola/meló után erre az időpontra, és ha vitatkoznál, lecseszne hogy asszonynak a férfi mellett meg a házban a helye, meg meggyanúsít hogy megcsalod azért akarsz ennyire elszámolhatatlan lenni csak az lehet az egyetlen ok, másnap mondjuk kiabál hogy nem vagy otthon kikérdez, lecsesz hogy miért nem szereted, miért csalod meg, harmadnap fokozódik, esetleg fenyeget hogy seggbe rúg, felpofoz vagy hasonló ha nem érsz haza időben csak rábeszélhető lennél, nem? Főleg a szerelem fellángolásának időszakában. Vagy ha mondjuk megmondaná hogy nem dolgozhatsz majd ő eltart, akkor jobban alkalmazkodnál a szabályaihoz, nem?
2013. aug. 23. 21:56
 14/31 anonim ***** válasza:

Én férjnél vagyok. Ha fenyegetőzne, megfélemlítene, és ehhez hasonló viselkedést produkálna, dobnám ki a fenébe.

Nem tilthatja meg, hogy dolgozzak. Nem vagyok a tulajdona!Nem is tesz ilyesmit.

Ha meggyanúsít megcsalással, megkérném, hogy beszéljük meg miért nem bízik bennem, és ha ez továbbra is így marad, akkor semmi értelme a kapcsolatnak.


Ha el akarok menni munka után egy vacsira, vagy beülni a munkatársammal meginni valamit, akkor megteszem. Írok egy smst a férjemnek, hogy később érek haza program miatt, de nem kérek engedélyt. Nevetséges...


Egyébként régebben jártam egy sráccal 10 hónapig. A végén szakítottam vele, mert megcsalt, amiért ő megpofozott engem. Azt hitte, hogy akkor majd félni fogok, és nem merek szakítani. Hát, csak annyit ért el ezzel, hogy visszakapta a pofont, de úgy, hogy szó szerint a fal adta neki a másikat, mert beütötte a fejét. És ezek után csúnyán össze vesztünk, majd végleg otthagytam.

Egyáltalán nem ijedtem meg tőle, inkább csak feldühített.


Az erőszakos viselkedéssel max a nagyon behódoló lányokat lehet megfélemlíteni.


27/N

2013. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Jó de éppen ez az, hogyha összeveszés van, elvesztette az állását, kisebb házba költözik, bármi problémája van az átlag pasinak, ez a vacsorázgatásra meg mindenféle helyre ellógás legalább tízszeresére növeli annak az esélyét, hogy valaki mással összejön a nő. Sokkal jobb ha akkor hagyja el a csaja az embert egy prédikáció, egy ordibálás, vagy hasonló regulázás miatt amikor jól mennek a dolgai, minthogy akkor amikor padlón van és már csomót belefektetett az ember, nem?
2013. aug. 24. 00:10
 16/31 anonim ***** válasza:

nos, nem rib.ncot kell választani, és akkor akár eljárhat otthonról, akkor sem fog félremenni:) tudod nem minden nő olyan.


sajnos sokan, de nem mindegyik.

2013. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Mindenki azt hiszi, hogy az ő nője nagyon-nagyon különleges és nem "olyan", hogy másokat igen de őt biztos nem csalják meg, ők biztos örökre együttmaradnak mert jobban csinálják mint mások, nem érdekes a statisztika ők biztos sosem fognak elválni. Aztán meg jön a valóság, csak egy alkalom kell, hogy felbukkanjon egy másik csávó, vagy egy nehéz időszak és máris szedi a csaj sátorfáját, esetleg lakás vagy autóköveteléssel, gyerektartásidíj követeléssel, gyerekláthatási problémákkal. Nem célszerűbb akkor már a kapcsolat elején a nőt akinek amúgy is közhely hogy otthon a helye bármi áron otthontartani, minthogy aztán a beképzelt bizalmadat kihasználva elmenjen helyekre meg a facebookon chateljen csávókkal és nézegesse a félmeztelen, nyaralós, diplomával, autóval dicsekvős és egyéb csábító képeiket, amikkel később totál tönkrevágja az egész életedet?
2013. aug. 24. 03:53
 18/31 A kérdező kommentje:
Egyáltalán egy barátos vagy férjes csajnak miért nem elítélendő, ha feljár egy ilyen oldalra mint a facebook és képeket pakol fel magáról, meg férfiak dicsekvő képeit nézegeti amikor kapcsolatban van, meg a reklámokat amiktől költekezőbb lesz és ezzel jobban leterheli a háztartást? Hogyha pedig egy barátnőjével beszélgetni akar, át vagy fel is tudja hívni szinte ingyen.
2013. aug. 24. 04:09
 19/31 anonim ***** válasza:
Agyrém, hogy ilyen emberek léteznek, mint a kérdező!
2013. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, szánalmasan gyenge jellem vagy! Gyáva. Ne kezdj párkapcsolatot! Ilyen egyszerű.
2013. aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!