Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet házasság nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet házasság nélkül elérni, hogy egy csaj ne cserélgesse pár évente a pasijait és örökre hűséges legyen hozzád?

Figyelt kérdés
Hisz ha papucs vagy az a baj, ha kiállsz magadért az a baj. Ha kevés pénzt viszel haza az a baj, ha keveset tartózkodsz otthon az a baj. "Párkapcsolat" közben is fenn vannak ismerkedős helyeken mint a facebook, otthon szarabbul néznek ki ha elmennek valahova kicsinosítják magukat, ha megcsalnak teljesen normális indok a "csak úgy megtörtént" meg a "nem törődsz velem" és a "te hibád mert...". Hogyha bármi apróság nem tetszik nekik már szakítanak, vagy ha megunják a hétköznapokat. Szinte nem is ismerek olyan csajt akinek 1 pasija volt és amellett kitartott hűségesen. Cserélgeti mindegyik a partnereit, és persze az ő hűtlenségüket úgy állítják be hogy te vagy a felelős mert nem vagy elég "jó" és ezt a környezetükben még be is kajálják és még a tiszteletük sem csökken ettől semmit, mintha a családja, a haverjai és más csávók szemében a hűtlenség, a pasicserélgetés, az erkölcstelenség, a kényesség, a felelősség undorító másokra kenése egy teljesen normális említésre sem méltó dolog lenne. Ismertek olyan nem házas kapcsolatokat, ahol a pasi veréssel, anyagilag, vagy valami jó fenyítőrendszerrel hosszú távon kordában tudja tartani ezt a sok agyrémet és működik és megmaradnak?
2013. aug. 23. 01:40
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Én speciel olyan kapcsolatból menekültem el, ahol a pasi mindent meg akart nekem szabni, őrölten féltékeny volt, ok nélkül. A végén már meg is csalt, és mikor szakítani akartam meg is ütött. Ugyan visszaütöttem, de ezzel akkor sem lehetett megfélemlíteni. Öngyilkosságos érzelmi zsarolással is próbálkozott. Megmondtam hogy nekem ilyen pasi nem kell és hagyjon békén.


Erőszakkal nem lehet egy egész életen keresztül magunk mellett tartani senkit. Mert amit a kérdező itt leír, mind terrorizálás...


Vagy neked már csak az a lényeg hogy azt mondhasd van barátnőd? És nem zavarna az hogy ha így próbálod megtartani, akkor ő gyűlöl téged, és szabadulni akar?


Azt nem érted meg kérdező, hogy így nem lehet valakinek az életét bekorlátozni...amíg ezt nem fogod fel, addig nem fog senki sem szeretni, és melletted maradni.

2013. nov. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!