Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem gyanús, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gyanús, hogy vajon mi van azzal a lánnyal?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy lány haverja, aki tuti, hogy odavan a barátomért, látom rajta.

Korábban (még jóval azelőtt, hogy mi ismertük egymást), egyszer elmentek randizni, de aztán abból nem lett semmi, mert a barátom nem akarta, hogy legyen.

Viszont azóta is jóban vannak, alapból csoporttársak.

A barátommal fél évig voltunk együtt, utána én szakítottam vele, akkor hirtelen ezzel a csajjal csinált sok mindent, kb minden haveri összejövetelen ott volt, meg gondolom kettesben is találkoztak.

Volt a haveri társasággal egy hétvégi nyaralás, és ők ketten már egy nappal előbb elmentek oda is.

Én ezt eléggé gyanúsnak tartom, hogy lehetett-e valami. Mondjuk nem hinném ,hogy bármi is történt, de akkor is, most már biztos jobban érdekli ez a csaj.

Aztán mi végül újra összejöttünk, azóta nem találkozott vele, de lesz majd oylan program, ahova jön ez a lány is, ott majd megfigyelem jobban, hogy hogyan is viszonyulnak egymáshoz.

De addig is, szerintetek bejön neki ez a lány?


2013. aug. 23. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
ha bejönne neki, akkor vele lenne és nem veled. ne érdekeljen...
2013. aug. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!