Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és nagyon tetszik egy nálam 10évvel idősebb fiú . Felejtsem el?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy nagy a korkülönbség de nagyon belehabarodtam az elmúlt 2-3 hétben egy srácba pedig van barátom 2éve igaz nem túl komoly a kapcsolat..

azt mondta őt nem zavarja a korkülönbség és nagyon kedves megértő.. odaadó és még sorolhatnám.. mit tegyek?


2013. aug. 23. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Meg akar dugni oszt csókolom. Szerinted egy 25 évesnek, aki családon töri kb. a fejét, annak te komolyan kellesz?
2013. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

basszus... 1.

ez csak 15 éves.. nézd el neki, hogy ennyire hülye!

2013. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom miért kell egyből rosszindulatúnak lenni .. ha nem tudtok normálisan válaszolni akkor nem kell.. :S
2013. aug. 23. 18:11
 4/7 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Mindegy,mit mondanak,ha szeretnél vele lenni,és mind ketten komolyan akarjátok,akkor először is a barátodnak mondd el ezt az egészet,ha egy mód van rá.

Ha pedig semmi komolyat nem szeretne,akkor igen,felejtsd el őt.Ja és ne csald meg a barátodat,nem is értem,miért a barátod,ha nem túl komoly már 2 éve a kapcsolatotok.

2013. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

a nem túl komoly alatt azt értem, hogy nem feküdtem le vele .. :)

2013. aug. 23. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem felejtsd el, csak kihasználna...meg amúgy is, szerinted egy épelméjű 25 éves összejönne egy 15 éves lánnyal? ennyi idősen te kb. még azon aggódsz, hogy hová mész továbbtanulni vagy hogy jól sikerüljön egy tz-d, egy 25 éves meg azon, hogy mondjuk stabilis anyagi háttere legyen és komoly párkapcsolata

16l

2013. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha én lennék 25 éves nálam esélyed sem lenne.

Túl fiatal vagy, ez ebben a korsoztályban nagy korkülönbség szerintem.

2013. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!