Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar a srác valamit barátnőmtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MissHungary kérdése:

Akar a srác valamit barátnőmtől vagy csak hülyíti szerintetek?

Figyelt kérdés

Először is, korok... barátnőm 15, srác egy évvel idősebb. Tavaly jöttek össze, de hogy is mondjam elég érdekes kapcsolatuk van. Barátnőm nem tudja, hogy ezt ide kiírom, de kíváncsi vagyok más emberek véleményére is, akik lehet, hogy tudnának valami tippet adni ez ügyben.


Már lassan másfél éve vannak együtt, és persze már "azon" is túl vannak. Mostanában a srác nagyon őrülté vált. Barátnőm egy hetet töltött a rokonainál - jó messze van a város, majdnem Budapestnél. És arra jön haza, hogy többen mondják, hogy a srác több haverja előtt is smárolt egy másik csajjal (nem ismeretlen lány). A csaj letagadta, de azt bevallotta, hogy megkérdezte, hogy a srác megcsalná-e vele barátnőmet, mert állítólag CSAK kíváncsi volt, hogy mit mond. Egyébként én biztos voltam, hogy a gyerek másfele fog szaglászni úgy, hogy a barátnője egy másik megyében van, mert egyszer már megtette, hogy félre lépett és szerintem, akit egyszer visznek, azt többször is! Mostanában már olyan botrányos a viselkedése, hogy néha az arcomat kaparom. Barátnőm ugye mindegy beszámol ha történik valami és facebook-on is átküldi az olyan beszélgetéseiket, amik nem szalonképesek.

Múltkor azon volt a vita, hogy barátnőm velem ment el a tüzijátékra és nem vele. Közben bnőmet felhívta, hogy menjen ki elé, ő el is ment én addig anyával voltam. Visszajön - egyedül - és tök rossz kedvű volt. Aztán másnap küldött facebook-on egy beszélgetést ahol a srác kérte, hogy adjon neki kölcsön pénzt, mert átszeretne menni a szomszéd városba az aznapi tüzijátékra. Aztán egyből írta, hogy "jaj he láttad h pénzről van szó oszt nem is írsz vissza sajnálod a szerelmedtől ugye?" ezután még neki állt feljebb ha barátnőm azt írta, hogy miért beszél vele így. De ilyenre kölcsön kér, amikor megtudja saját maga venni a márkás, 10000 forintos cipőket. Az én véleményem az, hogy az elején még szerette valamilyen szinten bnőmet de most már csak azért van vele, mert van akit rendszeresen b*szhat.


Meg én abban sem látok logikát, hogy ő eljárhat a kocsmába, meg borozóba este partizni, de barátnőmmel már azért elkezdett veszekedni, amikor velem ment fel Szolnokra busszal és ő a telefonba úgy hallotta, hogy vonattal megyünk. És ezen ment aznap a vita hogy miért kell azt hazudni hogy busszal megyünk. -.-" Említettem a tüzijátékot feljebb, na akkor azt bírtam, hogy rinyált, hogy miért nem együtt mentek, de akkor is hamar lepattintotta barátnőmet, kapott tőle 200 forintot és ment bulizni.


Már szakítottak párszor... és gyakran könyörgött a gyerek, hogy legyenek újra együtt, állítólag egyszer sírt - ez nemrég volt.


Szerintetek mit akar? Mert nem akarom hogy még tovább átvágja barátnőmet. Számomra egyértelmű, hogy másfele is kacsingat, le se tudná tagadni, csak az a baj, hogy bnőm az mindig elnéz neki mindent... meg általában velem ezeket kibeszéli és mire a sráccal találkozik már nincs semmi amit mondani tudna...


2013. aug. 23. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus hülye tinik. 14-15 évesen már szexelnek, megcsalják egymást... Inkább nem mondanék erre semmit, egyik rosszabb mint a másik.
2013. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom. Akkorát néztem mikor barátnőm közölte, hogy meg volt az első alkalom... először azt hittem hogy csak ugrat de sajnos nem! :(
2013. aug. 23. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!