Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy pasival 4 hónapja, már vége, de nem tudok túllenni rajta.. Szerintem csak hülyített, pedig én nem vagyok egy kis 15éves buta kislány, aki bedől a szép szavaknak.. De rám ilyen hatással pasi még sosem volt. Viszont amiket csinált.. Nagyon szépeket mondott, hogy el akar venni, velem akar lakni valahol, el akar jönni megismerni a szüleimet, viszont a tények: csak az első hónapban találkoztunk sűrűbben, onnantól alig, kb havonta 1-2szer (mert sejtettem hogy van több barátnője, és emiatt nagyon összevesztünk, haragudott rám sokáig), alig hívott, alig írt üzenetet, viszont ha írt azt írta hogy engem akar, nincs más nője.. A végső csepp az volt, amikor facebook-on egy csaj bejelölte, hogy kapcsolatban van vele. Írtam neki, hogy akkor én törlöm és el akarom felejteni, mire ő: nem tud elfelejteni, és mindig csak rám gondol.. Szóval mindig reményt kelt bennem, de szerintem csak azért hogy ha épp nincs kéznél más, legyen kit ugrasztania szexelni.. Szóval tudom, hogy el kéne felejtenem, ésszel tudom, viszont még mindig reménykedek, hogy mégiscsak rendes pasi, hiába nem szól emellett semmi, csak a szép szavai... De mért érdekel még mindig?:(
2013. aug. 24. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ilyenkor elengedni, mert az van benned, hogy ő olyan, amilyennek az elején mutatta magát. Viszont érdemes minden nap foglalkozni azzal, hogy tudatosítsd magaddal, hogy hazudott, és tovább keresni azt a pasit, aki valóban ilyen és nem hazug.


23l

2013. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom.. mert elegem van az állandó rosszkedvből miatta.. :(
2013. aug. 24. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
uristen.. Szinte ugyanebben a helyzetben vagyok annyi különbséggel, hogy nekünk ez sokkal tovább ment így. De amikor tegnap azon 'kaptam magam', hogy tesóm ölében zokogok miatta, mint egy idióta, azt mondtam h elég volt. Engem is hitegetett, mondjuk ki.. hülyített. Semmi rosszat nem kívánok neki, csak hogy legyen boldog és többé ne keressen, mert nekem annál nehezebb lesz elfelejteni. Légy te is erős!! :) legyen büszkeséged :) üdv
2013. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én hülye egyfolytában ezen gondolkodok, és a legrosszabb, hogy rájöttem hogy szerintem én rontottam el az egészet.. mert az elején ő tényleg szeretett, csak én nem hittem el neki, hogy 1-2 találkozás után tényleg így van, és mindig azt mondogattam neki, hogy biztos több nője van, mindnek ezt mondja stb., sőt komolyan összevesztem vele emiatt pest közepén egyik este, onnantól lett fura, onnantól nem keresett.. de az a baj, hogy lehet hogy igazam volt..? De lehet hogy nem, és ezzel elrontottam mindent... kitudja.. :( De nagyon hiányzik :(
2013. aug. 25. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!