Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tényleg így kellene működnie?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így kellene működnie? Ez a természetes?

Figyelt kérdés

A srác volt barátnője tudja,hogy vagyok már hónapok óta,mégis úgy hívja fel a srácot,mintha nem is lennék.Azt érzem,hogy tudomást sem vesz rólam.Engem ez már teljesen felőröl.Én ráadásul másik városban lakom.

Egy a baráti körük is.Volt azóta már pár közös buli is,mióta szakítottak,vagy a srácot hívta fel,hogy segítsen valamiben,mikor kocsi kellett például.Mitől olyan magabiztos ez a csaj?



2013. júl. 23. 10:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, te miért nem vagy az?
2013. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne magabiztos? Hiszen a párod láthatólag vevő a megkereséseire. Gondolom belecsöppentél egy ilyen "még nem teljesen lezárt" kapcsolatba.
2013. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy, valahol ismerős. Annyit tudok Neked tanácsolni, gondolkodj el azon, milyen a sráccal a kapcsolatotok. Mert ha ezt hagyja a srác, akkor nem tisztel téged eléggé. A pszichológiai hadviselés egy igen aljas formáját űzi a lány veled. Vele nem tudsz mit csinálni, mert úgysem áll le, mivel a célja a srác visszahódítása. Mondom, beszélj a sráccal, ha nem távolítja el napi életéből legalább a csajt, akkor hagyd ott.
2013. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 zoliba' ***** válasza:
100%
mert lehet,h még mindig megkapja a pasidtól,amit akar. A másik,h úgy van vele,h ne ugassál már nekem mert én ismerem már x ideje, te meg csak y. A palidat kéne rendbe rakni,nem a másik lányt...
2013. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1- A csaj miatt nem tudok magabiztos lenni.

2-Köszönöm,valahol sejtettem ezt,csak nem akartam magamnak sem bevallani.

3-Igen,én is gondoltam már rá,hogy a srácon múlik főleg,hogy nem kellene reagálnia és lovat adnia a csaj dolgaira.Azt mondta,hogy múlt héten lezárta a csajjal,hogy ne keressék egymást,mégis történt valami,amit nem értek.

2013. júl. 23. 10:48
 6/15 A kérdező kommentje:
Másik lány engem nem érdekel,a srác azzal magyarázza,hogy jóban váltak el.
2013. júl. 23. 10:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd,ha a barátodat nem érdekelné a csaj,akkor egyszerűen levegőnek nézné és lerázná.Ehelyett inkább adja alá a lovat.Szerintem ez kb. semennyire sem természetes vagy normális,és itt a fő ludas a dologban a barátod.Szóval ha ez a helyzet záros határidőn belül nem változik,akkor szépen add ki az útját,mert többet érdemelsz a másodhegedűs szerepnél.
2013. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen,én is úgy gondolom.Ha ráér,akkor velem van,és múlt héten szólt neki,hogy ne keressék egymást.
2013. júl. 23. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm pont ezt csinálta velem. Ha nem lett volna súlyos beteg, akkor ott hagytam volna 4hónap után... A 7.ik hónapra gyógyult, meg és aznap szakitottam vele mikor megtudtam, hogy nem fog meghalni, vagyis, hogy meggyógyúl. Túl sok volt a véletlen, amit persze én talatam ki magamnak meg mellette akartam maradni mindvégig és nagyon sokat lenyeltem. A lány már csinált előttem nagy hülyeségeket és már csak ezmiatt is ideges voltam. Most/pillanat nagyon haragszom rá...

Inkább most hagyd ott, mert csak meg fogod gyűlölni. Válasszon te vagy az a csaj. Akár mennyire is szereted az ilyesmit tökéletesen haza vág minden kapcsolatot. Én már csak tudom... sajnos

2013. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretném otthagyni,mert én sem voltam kis angyal,hibáztam egy dologban.
2013. júl. 23. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!