Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, egyre jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, egyre jobban és jobban vágyódom utána? Már lassan megörülök.

Figyelt kérdés
Barátom van és sok mindenen keresztül mentünk együtt..sokszor megbántott.. nagyon szerettem és sok mindent elnéztem neki.. sok csajjal volt jóba és sokszor hozott olyan helyzetbe, hogy rosszul éreztem magam más csaj miatt.. bántott is. megváltozott, megtesz értem mindent és szeretek vele lenni.. de van egy másik srác akit annyira nem ismerek csak így futólag, párszor beszéltünk és pár üzenet ment el köztünk.. tudom, hogy tetszek neki, mert mikor először látott vissza mondta barátnőmnek, hogy milyen szép barátnőd van.. egy helyen dolgozunk és mindig azt nézem, hogy ő mikor dolgozik.. és sokat jár rajta az eszem.. és már a barátom mellett is... nem tudom mit tegyek.... nagyon rossz. barátomnak nem merem mondani, félek hogy bántana... és olyan megközelíthetetlennek tűnik ez a srác.. de mivel ismeri a barátomat is.. ő nem kever..
2013. aug. 24. 22:38
 1/1 anonim válasza:

Szerintem titokban (persze ha van rá esély) akkor találkozgass vele (de csak mint barát) és picit ismerkedj vele meg még jobban...

És ha bejön neked akkor egyértelműen dobd a másikat és gyereössze a "kollégáddal"

:-)

Sok sikert drukkolok hogy jó legyen neked

2013. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!