Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan úgy érzem megőrülök....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan úgy érzem megőrülök. Hogyan lépjek tovább? Kényszeredetten kínzom magam, nem találok választ, miért van ez így velem?

Figyelt kérdés

Párom 11évvel idősebb,3+hónapja együtt.Tudom h nem volt túl sok tapasztalata kapcsolat,szex terén sem. Kényszeredetten,rendszeresen faggatom h meséljen ezekről,és mindig ekmindja ugyanazt 100x is akár.Ilyenkor persze rosszul esnek a szavai.De egy idő után meginnt rákérdezek és megint elmeséli gyanúgy.

De ugyanakkor rendszeresen küzdök az érzéssel,h vajon tényleg engem akar vagy csak mással nem sikerült ezért végre jó vagyok én?!

Szeretem,vele akarom leélni az életem de ez a 2dolog folyamatosan kísért.


2013. aug. 20. 02:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem túl büszke arra, hogy nem ő volt a "falu bikája" előtted. Azzal, hogy rendszeresen nyaggatod, hogy elevenítse fel ezt (amit ő komoly hiányosságnak gondol), csak még jobban aláásod az önbizalmát. Képzeld el, hogy milyen érzés lenne, ha a sokadik nem sikerült diétádról nyaggatna téged nap mint nap, vagy valami hasonlóan cikis dologról.
2013. aug. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De mégis simán elmondja újra és újra.De nem tudom miért van ez. Mert mindig ha eszembe jut amit mondott rossz érzés,de mégis előjön.
2013. aug. 20. 02:22
 3/14 anonim ***** válasza:

miket mond ami rosszul esik?

Legyen már több önbizalmad! Veled van akkor téged akar.

2013. aug. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Te a férfi vagy a nő vagy?

Egyébként meg lehet, hogy egyszerűen csak nem akar mesélni az előző kapcsolatairól. Szerintem ez valahol érthető, én sem örülnék neki, ha mondjuk lenne egy barátnőm és az előző társáról/társairól sokat beszélne. Valahol szerintem jobb nem tudni ezekről a dolgokról.

Ha meg nem volt neki egyáltalán kapcsolata...nos hasonló vagyok én is. 26 éves srác nem túl sok tapasztalattal. De ha magamból indulok ki én megbecsülném a barátnőmet. És nem jönnék össze akárkivel. Lehetett volna rá alkalmam, de nem tetszett úgy annyira soha senki. De én személy szerint nagyon megbecsülném, ha végre lenne egy állandó partnerem.

Ha minden jól megy köztetek, ne kreálj magadnak problémákat.

2013. aug. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A barátom minig elmeséli válaszol,sose monja h ne beszéljünk ezekről. Pl ha elis mondja h ki mikor kosarazta ki,kivel miért nem történt semmi,pedig szerette volna. Ezek a dolgok,de mégis az jár ilyenkor a fejemben h azokat a nőket akarta,de ők nem,mivan a még mindig másokra vágyakozik,és velem csak beéri h végre legyen vkije?!
2013. aug. 20. 02:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyi alkalommal ismétli ugyanazt, akkor 2 dologban lehetsz biztos.

1, Nem hazudik. Ha hazudós lenne, már a harmadik alkalom után elküldött volna.... melegebb éghajlatra.

2, Szeret. Tényleg nem jó élményről faggatod, és ő mégis válaszol.

Az, hogy miért nem volt eddig komolyabb kapcsolatából túl sok, felfoghatnád nagyon jó pontnak is. Talán azért, mert nem éri be kevesebbel, mint amit elvár. Mert nem "akárki" kell neki, hanem "valaki". Akkor pedig érezd magad kivételes helyzetben.

2013. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom h nem hazudik,de amit nem tudok elhinni v elfogadni h miért engem,v miért velem. És mindig azt mondja akivel megakarta próbálni h mindig elutasítottak,kapcsolat,szex egyszerű ismerkedés szinten is.Azt is mondja h már nem sajnálja,de nekem mégis az az érzésem ami gyötör h csak azért velem,mert eddig nem kellet ssenkinek. Egyébként engem első találkozásnál elbűvölt,ezért sem értem miért nem más nővel volt
2013. aug. 20. 02:42
 8/14 anonim ***** válasza:
hát ilyet sem láttam még,inkább örülnöd kellene annak h ilyen párod van.
2013. aug. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De nem tudom,talán önbitalomhiány és a saját tapasztalataim miatt van. Nem tudom hogy győzzem meg magam h én kellek neki. Tudom h őrültség,pont ezért kérem h vki mondjon valamit,mert megőrülök már.ezen kívül mnden jól működik köztünk,de néha amikor együtt vagyunk és eszembe jutnak ilyen gondolatok,bagyon rossz. Ha kérdezi miért,elmondtam neki h nem tudok teljesen boldog lenni,mert jobbat érdemelne,és tudom h szeret csak mégsem tudom elhinni,persz elmondja h én kellek neki,de nekem mégse megy :-(
2013. aug. 20. 02:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Magyarán az a bajod, hogy más elküldte így neked jutott. Annak örülnél ha 3-4 nő végigment volna rajta és az önbizalmad a tapasztalt nők teljesítménye miatt lenne a romokban. Adjál már magadnak két pofont!
2013. aug. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!