Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell egy jó nőt megtart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy jó nőt megtartani? Mi a kulcsa hogy megtartsd?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok és csúnyaságom, kövérségem miatt sose volt még barátnőm. Most összejöttem egy nagyon csinos szép nővel. Kicsit hihetetlen, de velem van, valahogy mégis megszeretett. Félek hogy elhagy, megcsal. Mivel sose volt senkim ezért nem tudom mit kell ilyenkor tennem, hogy megtartsak egy nagyon csinos jó nőt.
2013. aug. 25. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak add magadat és ne csinálj hülyeségeket. :D
2013. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Szeresd, önzetlenül,tisztaszívvel, lopd be magad a szíve csücskébe,de tartással, és abszolút szabadsággal.Akkor nincs az a pasi, aki eltudná vinni tőled.


Ennyi a titok:)

2013. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
és a pénz :S
2013. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én aztmondom neked a legjobb szándékkal, h jó a kérdés, létezik a válasz, de teljes választ itt nem fogsz kapni, nincs annyi hely, sztem olvasd el csernustól az "a nő"-t meg az "a férfi"-t.
2013. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó vastag lánc a nyakára, és többet nem hagy el
2013. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
0%
pénz pénz pénz, ez mindennek a kulcsa. főleg a jó nőknél! sajnos ez a mai világ!
2013. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
sok pénz
2013. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 haemorgen ***** válasza:
Én nem tudom a teljes választ, de a tapasztalatom: ne féltékenykedj soha.
2013. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

jah, és sose hazudj neki, és sose csapd be, hanem mindig légy egyenes.


A lóvé lényegtelen.


2-es voltam

2013. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az hogy ne add oda magad teljesen, őrizd meg a saját identitásodat, ne kerülj túlzottan "alulra" a párkapcsolati hierarchiában. Állj ki a véleményed és az érdekeid mellett. Fura, de igazából ez kell egy nőnek szerintem, kell hogy legyen tartásod, büszkeséged, legyél férfi.
2013. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!