Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha a barátotok ennyire játékfüggő lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal több, mint egy éve vagyunk együtt, mindketten 23 évesek vagyunk és még tanulunk. A problémám az, hogy ő játékfüggő. Ha nála vagyok, akkor is játszik. Nem tudunk minden héten találkozni, és ha egymásnál vagyunk, akkor is 3-4 nap. Nincs kedve sétálni, társasozni stb... csak játszani... egyszer elhúztam sétálni, de akkor is csak húzta a száját. Ha mondom neki, hogy ne játsszon, csak befekszik az ágyba és unatkozik. Vagy TV-t néz és szintén unatkozik. Ha nálunk van, akkor is sokszor látom rajta, hogy nem köti le semmi annyira... Ha nem vagyunk együtt, egész nap csak gépezik. Ha ott vagyok náluk, akkor is. Esténként néha megnéz velem egy filmet. De ezen kívül semmit nem hajlandó. Mondtam Neki, hogy naponta játsszon 3 órát, ha ott vagyok, addig én elfoglalom magam, de a többit töltsük már együtt. Nem egyfolytában csak játszik, néha szán rám időt, meg elmegyünk ritkán ide-oda (1-2 órára). Ti mit csinálnátok? Hogy húznátok ki a lakásból vagy hogy vennétek rá, hogy ne csak játsszon vagy ne egyfolytában ott járjon az esze? Szeretjük egymást, szó sincs olyanról, hogy elhagyom :)

2013. aug. 25. 18:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Mivel játszik, max ráírok, hogy velem kavarsz.
2013. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
1 év alatt nem jöttél rá, hogy a barátod, profi gamer?
2013. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Kellemetlen. Arra gondoltál már, hogy együtt játszatok valamit? :)
2013. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ááá dehoogy tudtam :D :D Eddig is nyilván feltűnt :DD Suliban vannak tennivalók, eddig azért is nem zavart annyira, hiszen ott elfoglaltuk magunkat, ha együtt voltunk, akkor én is a pihenésre szavaztam :) De a nyáron már nincs annyi teendő és jó lenne kimozdulni, nem csak lenni :)
2013. aug. 25. 18:12
 6/30 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam rajta, hogyha Ő nem szokik le, akkor majd én is ráteszem a gépre a játékot és majd együtt is tudunk játszani. Kipróbáltam Nála, de nem varázsolt el a dolog... nem szeretnék játékfüggő lenni sem :)
2013. aug. 25. 18:13
 7/30 anonim ***** válasza:
lol-zik mi?
2013. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem :)
2013. aug. 25. 18:32
 9/30 anonim ***** válasza:
Wow? Egyébként elég szomor, hogy nem becsül meg téged. Régebben én is játszottam sokat. De ha jött hozzám barátnőm, akkor mindig kikapcsoltam.
2013. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én minden függő embertől távol tartom magam.

Ez csak rontja a kapcsolatot.

2013. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!