Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, ha a barátotok ennyire játékfüggő lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátommal több, mint egy éve vagyunk együtt, mindketten 23 évesek vagyunk és még tanulunk. A problémám az, hogy ő játékfüggő. Ha nála vagyok, akkor is játszik. Nem tudunk minden héten találkozni, és ha egymásnál vagyunk, akkor is 3-4 nap. Nincs kedve sétálni, társasozni stb... csak játszani... egyszer elhúztam sétálni, de akkor is csak húzta a száját. Ha mondom neki, hogy ne játsszon, csak befekszik az ágyba és unatkozik. Vagy TV-t néz és szintén unatkozik. Ha nálunk van, akkor is sokszor látom rajta, hogy nem köti le semmi annyira... Ha nem vagyunk együtt, egész nap csak gépezik. Ha ott vagyok náluk, akkor is. Esténként néha megnéz velem egy filmet. De ezen kívül semmit nem hajlandó. Mondtam Neki, hogy naponta játsszon 3 órát, ha ott vagyok, addig én elfoglalom magam, de a többit töltsük már együtt. Nem egyfolytában csak játszik, néha szán rám időt, meg elmegyünk ritkán ide-oda (1-2 órára). Ti mit csinálnátok? Hogy húznátok ki a lakásból vagy hogy vennétek rá, hogy ne csak játsszon vagy ne egyfolytában ott járjon az esze? Szeretjük egymást, szó sincs olyanról, hogy elhagyom :)

2013. aug. 25. 18:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Milyen jövőt képzelsz el egy sráccal, akiről 23 éves kora ellenére úgy vélekedsz, hogy gyerekes és mellé még játék függő is és nem tudja lekötni magát mással? Lehet, hogy szereted, de nekem olyan érzésem van, hogy csak az időt vesztegeted vele.
2013. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Akkor már nincs több kérdésem. Valószínűleg te sem nézel ki olyan jól, azért tudod elfogadni ezt a játékfüggőségét.
2013. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
így úgy hangzik az egész mintha csak szexbarátok lennétek :D
2013. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
23 Erre gondoltam én is
2013. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Kinek milyen az ideálja... :) Nem feltétlen nézek ki rosszul, de többre tartom a hűséget és a becsületet, mint azt, hogy mindig izguljak, vajon mikor csalnak meg és mikor hazudnak Nekem. A volt barátom csillagos ötös volt külsőleg, mínusz ötös belsőleg. A mostani barátom becsületes, elmond mindent, megtudjuk beszélni a gondokat, egyedül ez a probléma olyan, amit nem csökkent... :S :)
2013. aug. 25. 18:57
 26/30 anonim ***** válasza:
Írtam privit!
2013. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) :)
2013. aug. 25. 19:21
 28/30 anonim válasza:
Ilyen voltam én is. :D Exem úgy ismertem meg hogy haver két hétig basztatott hogy menjek ki. xd
2013. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
* rávettem magam hogy ha taliztam vele kikapcsoljam a játékot.
2013. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Fiú vagyok 20 éves szerintem mondd meg neki hogy játszhat de csak napi 4 órát aztán pár nap vagy hét után csökkentsd 1 órával (csak azért mondom mert az én barátnőm is így szoktatott le) vagyis nem szoktatott le csak hétvégén kapcsolom be 1-2 órára
2014. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!