Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem?

Figyelt kérdés
Matekból korrepetál egy pasi már majdnem egy éve most szeptembertől megint megyek hozzá, nagyon nagyon jófej és jól is néz ki és szerintem én is tetszem neki. Mindig mosolyog rám és kedves velem simogatja a vállamat a kezemet, a combomat is és sokszor mondta már, hogy olyan szép vagyok, hogy modell lehetnék mindig mondd valami ilyesmit amivel zavarba hoz. Egyszer azt is mondta hogy bárcsak egy 20-assal fiatalabb lehetne:) A baj csak az hogy 42 éves én pedig 17 leszek és felesége is van. A felesége is kb. olyan idős mint ő de nagyon ronda és kövér is egyáltalán nem illenek össze. Sokat is veszekednek, rossz a házasságuk gyerekeik pedig nincsenek. Ha összejönnék vele akkor nem tenném tönkre egy kisgyerek életét. Szóval szerintetek várjam meg amig ő kezdeményez vagy mit csináljak? Nem vagyok valami pasizós csaj nem tudom hogy mit kellene mondanom vagy csinálnom, hogy összejöjjünk:S
2013. aug. 25. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd és ne gyere vele össze, úgyse akarna tőled semmi komolyat
2013. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
extrovertált ember ,ennyi.
2013. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván rád van gerjedve. Én is bármikor elkapnék egy 17 éves lányt. De az apád lehetne, és kétlem hogy komolyak lennének a szándékai. Elfantáziál vele hogy kegyetlenül lebüntet az ágyban, és ennyi. Kapcsolatnak ilyen korkülönbséggel esélye, nincs.
2013. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyilván mint te kis 17 éves pi*na nagyon illenél hozzá...
2013. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!