Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy buta kérdés, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy buta kérdés, és ki fogtok nevetni, de akkor is?

Figyelt kérdés
A barátom kirakott egy új profilképet amin tényleg jól is néz ki, és rögtön jó páran tetszikelték is ,köztük a volt barátnője is. És..semmit sem éreztem. Azelőtt, úgy dobogott a szívem, teljesen ideges lettem, sőt azonnal hívtam a barátomat, hogy most miért likekolta xy a képedet? most meg semmi, egyáltalán nem érdekel, még az sem érdekelne ha 100 nő tetszikelné... ez jelent valamit? ti hogy vagytok vele?
2013. aug. 26. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Megbolondulnék..xdd
2013. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Valószínűleg kezded magától értetődőnek venni, hogy a barátod veled van, és így már nem félted őt annyira, mint a kapcsolatotok elején. Vagy a másik lehetőség, hogy kezdenek ellaposodni az érzéseid a barátod iránt és már nem igazán hat meg ha más csajok kicsit közelebb merészkednek úgymond.
2013. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
facepalm
2013. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy féltékeny típus akkor mostanság.:D

Nemtudom..jelentheti,hogy már nem érdekel úgy a barátod.. vagyis én így volnék ezzel.:/

2013. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ettől nem hiszem ,hogy bárki is közelebb kerülne hozzá, hogy rákattint arra, hogy like. ha meg igen akkor vigyék :Dd

amúgy igen az lehet, hogy már annyiszor "bántott" hogy elegem van belőle és nem érdekel, hogy mit tesz. mert az tény, hogy szeretem ,nagyon szeretem, de már kb két éve folyamatosan "bánt" néha-néha oda lök egy kedves szót, vagy egy kedves gesztust, aztán meg csak semmibe vesz, de nagyon örülök, hogy eljutottam erre a szinte, végre! :) az t hitttem ,hogy ez soha nem fog eljönni, de mégis itt van :)

2013. aug. 26. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán felnőttél.
2013. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes.:D Ne is mássz utána, ha ennyit bántott.:)
2013. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

bízol benne és lenyugodtál a kezdeti izgalmak után.

ez normális. Azaz ennek kéne a normálisnak lennie. Sőt örülhetsz, hogy ennyi csajnak bejön és mégis veled van. Légy büszke. :)

2013. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
(most telorol irok) szoval pont egy hete en tettem fel egy kepet amit visgont sok fiu likeolt es a baratom meg ott vergodott velem meg fenyegetozott hogy akkor o ilyen meg olyan kepeket fog magarol kitenni meg neki ez n hianyzik hogy engem figyeljen mindig facen... Raadasul engem exek nem is likeoltak:D nem tudom,de mar nem erdekel.
2013. aug. 26. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!