Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
3 évig voltam együtt a párommal.Körülbelül 1 hónapja szakítottunk,mert ő egyedül szeretett volna lenni és "élni". Elég sok rossz dolog történt mostanában vele,ez is lehetett az oka.Teljesen megváltozott,még az édesanyja is azt mondta,hogy nekem erre az emberre most nincs szükségem.Azonban valamelyik nap rám írt,találkozni akart velem.Az is lehet,hogy meggondolta magát vagy csak ki akarja használni,hogy még mindig szeretem?Megéri vele újra felvenni a kapcsolatot?
2013. aug. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szamár effectus a szereped a játékában.
2013. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen csak akkor kellesz neki ha dughatnéka van és nem akad más.

Nincs ló jó a szamár is ahogy első is mondja.

2013. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is nézd meg hogy mennyire van rendben (morálisan, mentálisan, egzisztenciálisan...), ha túlságosan sérült, még ha nem is saját hibájából, akkor kár rá energiát pazarolnod.


Ha látod, hogy normális, akkor lassú tempóban engedd csak hogy közeledjen, várd el hogy udvaroljon újra.

2013. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!