Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mert sokan ugy gondolják ez az elfogadott

Figyelt kérdés
A pasi dolgozik és a nő otthon van a gyerekkel és a férfi az úr a háznál

2013. aug. 26. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem a hideg kirázna, ha egy pasinak kellene eltartania! Még csak az hiányozna, hogy bárki parancsolgasson nekem, tutira nem bírnám.
2013. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ha el vannak egy fizuból akkor csinálhatják ha nekik ez a jó de manapság sajna kell a nő keresete is :$
2013. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az élet minden területén szükség van egy fejre.Azaz egy vezetőre.Aki a kis közösségért felel. Legyen az család, munkahely stb. Annak a felelősége kicsit más. Aztán van olyan is, hogy hiába van otthon a nő, akkor is dolgozik, és ő válik X ideig családfentartóvá, kisgyerekek mellett.Ilyen is van
2013. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De amugy ez elkeserítő hogy a nők megszivják ...elég rendesen
2013. aug. 26. 17:42
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért tanulok évekig, hogy aztán otthon üljek, és elvárjam, hogy eltartsanak, hogy aztán egy esetleges vita közben az arcomba vágják az egészet.

Persze ez elfogadott, de csak olyanoknál akiknél a pasi szuperjól keres. És ma magyarországon ez elég ritka.

A másik meg, biztos, hogy nem engedném, hogy úgy érezze, hogy ő az úr a háznál. Szerintem egy családnak arról kell szólnia, hogy meg vannak beszélve a gondok, dolgok, és közösen vannak hozva döntések is.

2013. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám, ha nem mehetnék dolgozni, mert nagyon szeretem a munkám és új embereket is megismerhetek. Meg én nem akarok ingyen élő lenni. Ráadásul ez a férfi az úr a háznál sem igazán állná meg nálam a helyét, mert egy család életében nem jó ha mindenben csak az egyik fél dönt, közös döntésekre van szükség, de a férfi azért tudja, hogy milyen helyzetekben kell a sarkára állnia.
2013. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az olyan nem tetszik, mikor elvárják, hogy a nő dolgozzon reggeltől estig, aztán az otthoni munkát is mind ő, aztán hazajön a férj a tiszta lakásba,meleg kajára és annyi.Vagy akkor besegít ő is, és nem azt mondja, hogy az is csak a nő dolga, vagy ahogy a kérdésben van, ő marad otthon.
2013. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a rész, hogy a pasi az úr a háznál.... Na már ha a nő főz, mos, takarít, akkor ez miért is van így? Egyáltalán minek kell uralkodnia bárkinek is?

Én úgy vagyok vele, hogy nincs baj azzal, ha a nő háztartásbeli, hogyha a férfi fizetése elég, de legyen meg köztük a harmonikus kapcsolat is, senki ne uralkodjon!

2013. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Faluhelyen nagy divat még most is. Részben azért, mert elég kevés a munkalehetőség a nők részére, ami van, az is inkább fizikai munka. Ha a férfinak jó keresete van, akkor megengedhetik maguknak.

Más kérdés, hogy emiatt nyilván vannak íratlan szabályok. Fontos kérdésekben a férfi dönt, ő kezeli a kasszát és ha valami nagyobb kiadás szükséges, akkor tőle kell kérni engedélyt és pénzt.

Ez egy nőnek egyszerre lehet kellemetlen, de ugyanakkor biztonságot is nyújt, hiszen nem az ő feje fáj, hogy mi kerül az asztalra. Persze, így a házimunka, gyerekek nevelése, stb. rá marad, de sok dolgozó nő ugyanúgy elvégzi ezeket a teendőket is, de emellett még a munkahelyén is helyt kell állnia!

Mint minden éremnek, ennek is két oldala van.

Én nő létemre úgy gondolom, hogy mivel elég sok évet töltöttem az "iskolapadban", szeretném a tehetségemet a munka mezején is kamatoztatni, ne merüljön ki az életpályám a házimunkában és a gyereknevelésben.

2013. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7.es vagyok, az lemaradt, hogy nem parancsolgatna senki a másikak...
2013. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!