Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha feljöttök ide tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feljöttök ide tanácsot kérni vagy esetleg érdekel más véleménye, akkor azt meg is fogadjátok?

Figyelt kérdés

Sok kérdést írtam már ki, főleg olyanokat amik a párkapcsolatommal függnek össze. Általában mikor összeveszem párommal vagy nem megy valami közöttünk zökkenőmentesen, akkor leírom a problémát és érdekel erről más emberek mit gondolnak.


Sok olyan választ kaptam már, hogy miért vagyok a barátommal együtt?? Miért nem szakítok??

Mi alapján kérdezi meg ezt akárki is? Én csak egy részletet vettem ki az életünkből. Nem az egész kapcsolatunkat írtam le. Leírhatnám azt is, hogy múltkor vett nekem sört meg gumicukrot, aztán reggel megölelt és a fülembe súgta, hogy szeret, kaptam tőle egy szál rózsát, ideadta az utolsó szál cigijét. Ezek kis dolgok, nekem mégis sokat jelentenek. Erre nem írná azt senki, hogy "Hú tényleg szeret a barátod" Bezzeg ha azt írom, hogy legutóbb nem figyelt rám oda, mikor elmondtam neki a problémám, mindenki azzal jön: dobjam ki, bunkó, találok jobbat.


Mi jogon állítanak és mondanak olyat az emberek, hogy szakítsak? De ez nem csak rám igaz, nagyon sok kérdést olvastam már. Általában akkor írok ki kérdést, de ezt már az előbb leírtam, mikor összeveszünk valamin és szeretnék megoldást találni. De nem ismerik a kapcsolatunkat, nem ismerik sem őt, sem engem. Remélem értitek. Persze a válaszok között van olyan, aki nagyon jó dolgokat ír, és segít is vele. csak nem értem azokat az embereket, akik azt írják szakítsak. Milyen kapcsolatuk lehet az ilyeneknek? Van havonta egy kis vita, amit én megszeretnék oldani más meg inkább szakít ilyenkor vagy mi?



2013. aug. 26. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi jogon mi jogon?

Miért kell ezen felháborodni?


Feljöttél egy anonim oldalra, szabad szólás szabadság van.

És ha úgy látja valaki hogy az lenne a legjobb megoldás akkor azt fogja írni.

Nem kötelező betartanod.


Ha meg zavar, akkor meg ne írj ki kérdést!


Én tettem fel kérdést már, kaptam normális választ is amit mérlegeltem, és igen segített az illető. És nem szó szerint úgy de a szerint cselekedtem.


Vannak jó válaszok is, vannak bunkók is de az lényegtelen.

2013. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Baz+ akkor minket minek traktálsz a hülyeségeiddel ha nincs gondod a pároddal?
2013. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"De nem ismerik a kapcsolatunkat, nem ismerik sem őt, sem engem"

Na innentől kezdve milyen tanácsokat vársz a többségében 14 éves válaszolóktól?

2013. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felháborodva. Értem, hogy szabad szólás szabadság van, engem nem is ez zavar. Hanem itt olyan könnyen és egyszerűen dobálóznak azzal az emberek, hogy szakíts. És mondom még egyszer, nem csak akkor mikor én írok ki kérdést. Sok mindenkinek írják ezt. Itt ilyen sokan vagytok akik egy vita miatt kidobnák a párjukat?

TISZTELET A KIVÉTELNEK.

Ne mondd meg mit csináljak! Én is kaptam már normális válaszokat, sokan segítettek már itt nekem. Mégis akadnak még olyanok, akik egyből rávágják, hogy szakítsak.

2013. aug. 26. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

És akkor mivan? :))

Ne írj akkor ki kérdést könyörgöm.

Ha meg kiírsz akkor meg hagyd figyelmen kívül azt ami nem érdekel. Ez internet egy oldal, nem kell ezen kiakadni.

2013. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!