Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogadjátok el ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadjátok el ha valaki olyan kapcsolatban él, ahol sok a körkülönbség? /Kedves válaszolók! /

Figyelt kérdés
Néhány válaszoló véleménye nagyon idegesítő tud lenni. Úgy csinálnak, mint ha ez egy halálos bűn lenne.Nem provokálás akar lenni a kérdésem, csak érdekel a másik oldal véleménye. Én nem mondom, hogy minden esetben működnek ezek a kapcsolatok,de miért kell ennyire elítélni? Ha valaki nem volt még ilyen helyzetben miért van határozott véleménye? (Hogy nem működnek, hamar meghal az idősebb fél, nem normálisak stb..) A környezetemben nagyon is működőképesek ezek a kapcsolatok. Természetesen normális kapcsolatról beszélünk : pénz, szerető kizárva.
2009. nov. 16. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Legtöbben elfogadják, csak amikor direkt arra irányul a kérdés, hogy mit gondolunk arról ha egy 15 éves csaj összeáll egy hatvanas pasival, már bocs, akkor kimondjuk a véleményünket. Attól még elfogadjuk, lelkük rajta, de ő kérdezte, hogy mit gondolunk róla.
2009. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is működik.Én 17 vagyok a párom pedig 28.Tudom,gyerek vagyok még hozzá elméletileg kórban,de amúgy nem látszik meg az kettőnk között :) És nem azért vagyunk együtt mert friss hús vagyok,vagy hasonlók,csak mert így jött ki és boldogok vagyunk. :) Más a felfogásom,nekem fontos a gyerek, a család stb,neki meg már 28 évesen úgyszintén..Én se értem az ilyen leszavazósdiságot mikor azt mondom hogy nem minden esetben számít a kor.
2009. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

előrebocsátom, hogy még nem írtam számodra idegesítő választ. :) de am azért, mert a legtöbb ember emögött hátsószándékot, érdeket sejt (és sajnos nem alaptalanul..) sokan mondják, hogy kihasználta őket pl egy idősebb pasi, vagy hogy éretlen a csajom, de azért lefektetem pedíg csak 15... érted már? a legtöbben csak beszólnak, de van aki a csalódástól akar megvédeni. :)

én egyik sem vagyok, ha csalódik valaki, örökre megtanulja, ezért nem védek senkit a pofáraeséstől..

sok sikert és szép estét :)

2009. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na most akkor kedves leszek. Nem szoktam az lenni, mert sok a hülye kérdése, de most az leszek.

Szóval. A korkülönbséggel szerintem akkor van probléma, ha egy lány 18 éven aluli. Még afelett is érdekes, de az még valamennyire okés.

2009. nov. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

én elítélem.

2 különböző ember. és hányszor olvasni itt olyan kérdéseket a barátom és én kértem 10 év van, és ez meg az a bajunk. és ezek olyan problémák, amik pont abból fakadnak, hogy korkülönbség. mert baromira mást gondol egy idősebb és mást egy fiatalabb ember bizonyos témákról. és egyik sem hülye, eccerűen csak a kor miatt nemtudnak dűlőre jutni. mert mások az igények bizonyos korokban.

ebből fakad a következő idegesítő mondat, hogy: a koromhoz képest érett vagyok....erre röviden tömören annyit tudnék mondani, hogy: a f@szt vagy érett. azért mert 1-2 dologban úgy gondolkodsz mint anyukád, ezmég nemjelent érettséget. ami persze ki is bukik majd egyilyen korkülönbséges párkapcsolatnál, mert hiába van 1-2 dolog amit a nagyonérett lány máshogy gondol, nemtudja "felvenni a versenyt" egy nála 10-15 évvel idősebb pasival.

mégegy dolog, hogy vajon miért keresnek, vagy találnak ezek a lányok ennyivel idősebb barátot? mert eccerűen képtelenek a saját korosztályukban keresgélni, mert nagyra vannak maguktól, h ők márpedig érettek, és az ő korosztályabeli fiúkák nemazok, csak éretlen kis pöccsök.


az én környezetemben meg nagyonis NEM működőképesek ezek a kapcsolatok.

2009. nov. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!