Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy szamszeru korhatar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szamszeru korhatar amelyen tul mar nem sok ertelme a parkapcsolatnak? (ugy ertem keves a hatramaradt ido)

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
hát a haláluk napját aránylag kevesen ismerik, ezért erre nemigen lehet választ adni...
2013. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mennyi vagy? 70 éves?
2013. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5X
2013. aug. 27. 06:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd... ha van rá lehetőséged, és van jelölt is, akkor miért ne... Csak az számít, hogy boldogok legyetek. Végül is ez ad értelmet az életnek, nem?
2013. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elmelet igy mondja.
2013. aug. 27. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagypapám 54 évesen lett özvegy, 59 évesen újranősült (3 évvel előtte ismerte meg) és sajnos 65 évesen temettük, így azt hiszem amíg az ember nem ágyhoz kötött és nincs a halálán addig van esélye és értelme egy párkapcsolatnak.
2013. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy 55 éves vagy, ha minden jól megy, még minimum 20 évet tölthetsz valaki mellett.:) Hajrá.:)
2013. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
anyukám 60 éves, és most jött össze egy nagyon shármos, ereje teljében lévő 70 éves féfival, és boldogok. Már nem spórolnak, hanem élnek. szerintem 50 évesen még tiéd a világ, ne viccelj már! :)
2013. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"shármos" XDDDDDDD

na ez jól esett..:'D

amúgy gratulálok anyudéknak.:))

2013. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy az utolsó 10-20-30 évünket hogy töltjük. A szerelem ráadásul megfiatalatít. Rajta, tessék keresni hozzád illő párt, akit vonzónak találsz. Nem a kor számít. 70 évesen is lehet járni teniszezni, golfozni, lehet utazni, nem elhagyni magad. Az én anyukám is ezt teszi (előbbi válaszadó vagyok) és sugárzik belőlük a fiatalság, boldogság. Élni tudni kell.
2013. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!