Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára 1 éves évfordulónk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára 1 éves évfordulónk lesz! Minek örülne a legjobban a barátnőm? Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 06:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy évfordulót lehet máshogy is ünnepelni pl úgy hogy elmentek vacsorázni valahova vagy elhívod hozzád és főzöl neki.
2009. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
úgy bírom az ilyen kérdéseket... mi honnan tudjuk??? nem ismerjük a barátnődet. Most ha válaszolunk akkor azt fogod megvenni neki? egyébként meg S500-as Merci + egy csokor virág... pfff
2009. okt. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mit is várhattam volna! Elször is csak érdekelt volna ki mit vett,csinált...igaz nem ezt kérdeztem!
2009. okt. 31. 08:16
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Annak örülne legjobban, ha egy régi nagy álma teljesülne!
2009. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az első két válaszolónak még annyit,hogy tényleg én csesztem el a kérdést! Nem azt írtam le amire kíváncsi vagyok! SORRY
2009. okt. 31. 08:26
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Egy autót. Vagy egy házat. Ha ennél csóróbb vagy, akkor legyél KREATÍV. Gondolom baromira ismered a barátnőd, ha még azt sem tudod, hogy mit vegyél neki...
2009. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy nem tudom? Olvass már mielőtt okoskodsz!! Írtam hogy elcsesztem a kérdést! De neked elmondom mégegyszer! Csak érdekelne kinek hogy zajlott az 1 éves évfordulója! Ki mit vett a bnőjének és hogyan ünnepelték!
2009. okt. 31. 08:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a virág és a csokoládé nagyon elcsépelt... Én szörnyen utálok étteremben vacsorázni, szóval nálam ez sem lett volna nyerő. A páromtól egy gyűrűt kaptam amibe bele volt vésve a nap, amikor összejöttünk.

De annyi mindennel meglepheted... A helyi fotós boltban készíthetsz neki falinaptárat a közös képeitekből vagy kreatív boltokban készíthetsz neki valamilyen párnahuzatot. Ha esetlegesen jó a kézügyességed akár hímezhetsz is neki! A lényeg, hogy legyen benne valami személyes...valami amit csak ti értenétek. :)

2009. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
westendben van 3d gravirozo, bármit belegraviroznak egy adag üvegbe, képet, 3d fejet, nevet amit akarsz és tök jól néz ki, vigyel magaddal 5-30ezer forintot
2009. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
...szerintem vegyél neki virágot és minden esetre jól nyaljad ki....
2009. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!