Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2. évfordulónk lesz a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. évfordulónk lesz a barátommal nemsokára! Most semmi pénzünk nincs, megbeszéltük hogy nem veszünk egymásnak semmit! De gondoltam meglepném vmivel, ami nem kerül pénzbe! Ja és keddre esik, nem tudunk nagyon semmi kiruccanósat csinálni. Tippek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos tőled,hogy mégiscsak szeretnéd meglepni valamivel,de nem biztos,hogy szerencsés semmi tárgyajándékot adni,amit mondjuk te csinálsz,mert kellemetlenül érheti,hogy megbeszéltétek és mégis kap valamit,de ő nem ad semmit,szóval mondjuk meglephetnéd egy kis kényeztetéssel:fürdőzés(gyertyás..),masszázs biztos jól esne neki és már csak a fantáziádra bízom!:)
2009. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak! Ne adj neki semmi kézzelfoghatót! Inkább vegyél pár teamécsest (Ikeában olcsó), tegyél a fürdőbe a kád szélére, és a szobába. Rendezzetek olyan igazi kényeztetős éjszakát. Biztosan van otthon valami vékony kendőd (vagy kérj kölcsön a nagyitól) az nagyon alkalmas a cirógatásra..

Zárjátok ki a külvilágot, csak egymásra figyeljetek!

Hidd el, ez sokkal nagyobb élmény lesz mind a kettőtöknek(Neki is), mint bármilyen ajándék!!

Vagy ha konkrétan ez az ötlet nem tetszik, találj ki valami hasonlót!

Szerintem be fog jönni! :)

2009. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az még jó ötlet, ha estére megfőzöd a kedvenc kajáját. A lényeg, hogy sokat legyetek együtt, és csak egymásra figyeljetek.
2009. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tárgyi ajándék tényleg nem a legjobb, ha megbeszéltétek, hogy nem adtok egymásnak semmit, lehet, hogy kellemetlenül érezné magát, hogy Te adsz, Ő pedig nem.


Lehet egy kellemes fürdőzés, gyertyafényes vacsora, vagy mondjuk egy sztriptíz, kellemes, hozzáillő zenével. Ha fokozni akarod, akkor egy lepedő mögött is táncolhatsz, hogy sejtelmes legyél. Aztán ha már nem bírja tovább, akkor "vesd rá magad". ;) Sok sikert!

2009. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi! tárgyi ajándék tényleg nem lesz,mert semmi pénzünk!viszont ha minden igaz,aznap együttalszunk!:)
2009. jan. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!