Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem gondolkoznak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért nem gondolkoznak el a hibáikon a magányosok?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok kifejezetten úgy mond magányos típus, mert tudom hogy mik a hibáim és tudok változtatni rajta. (Már amelyiken lehet :D) Az egyik dolog amire mamám vezetett rá, hogy először is meg kell állnom a 2 lábamon, tehát legyen "egzisztenciám", mert ha látják rajtam a nők, hogy Na. Megtudok állni a 2 lábamon egyedül is, akkor valamennyivel jobban fognak hozzám viszonyulni a nők.

Ezen a dolgon a magányosok többsége nem gondolkozott el soha, vagy egyik fülükön be másikon ki?


(U.I.).: Én már nem vagyok tanuló, és a "barátaim" elhagytak, tehát még ez is nehezít kicsit a dolgon, de nem adom fel. :) )


22/F


2013. márc. 9. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Baszod kiskorodban nem tanítottak meg önállóan járni vagy mi az úristen van?
2013. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De megtanítottak, csak én egyedül nagyon ritkán járok el bárhova is. Max. ha megkérnek, hogy menjek el valamelyik hipermarketbe ezért, vagy azért.
2013. márc. 9. 14:16
 3/19 anonim ***** válasza:
Mindenben igazad van, de sírni sokkal egyszerűbb mint egy lépést is tenni előre.
2013. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a magány az lehet bárminek az oka is. Pl: bízol valakiben akit szeretsz, és elhagy. Hiába vagy erős te sem bírod ki.. Én is így voltam ezzel ahogy te.. Megpróbáltam a saját lábamon megállni, de az érzéseinek nem tud parancsolni az ember.. Rossz érzés ha olyan hagy el téged akit tiszta szívedből szeretsz.
2013. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Lehet van benne valami, amit a mamád mondott, de itt egy ellenpélda. 20 éves korom óta egyedül élek, van egyközép kategóriás kocsim is, egyedül fizetem a számláimat és a megélhetésemet is. Szerintem már jogosan mondhatom, hogy megtudok állni a lábamon. Mégis az elmúlt 2,5 évben csak szexkapcsolataim volta, ez azért elég gáz.

A magányos fiúk hibáiban az a legnagyobb hiba, hogy még nagyon nem volt alkalmuk hibázni, nincs semmilyen téren tapasztalatuk. És ez az igazi gond!


23/F

2013. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#4-es: Igazad van persze, de az ember kapni fogja még más tereken is a pofonokat, és ha itt már kiüti az élet, akkor belegondolni is rossz, hogy később mi lesz.


#5-ös: Értelek természetesen, de tudtommal amiket te magadnak megszereztél (gondolok itt autóra, házra) az már biztosít egy bizonyos szintű önbizalmat. Ha elkezdenek dolgozni a magányosok, akkor már nagyobb esélye lesz annak, hogy meg nő az önbizalmuk, és a csajozás is valamennyivel könnyebben fog menni nekik. :)

2013. márc. 9. 14:24
 7/19 anonim ***** válasza:
A 23 F utolsó mondata nagyon tanulságos. Én is ezt próbáltam elmagyarázni pár napja egy pasinak, amikor azt kérdezte, sokról marad-e le, ha 26 évesen még sose volt párkapcsolata. Egyébként ismerek olyat, aki kőgazdag, mégsincs szerencséje a nőkkel. Nem azon múlik, mennyire vagy tele pénzzel. Exem nagyon csóró volt, anyjával lakott még, egy alsókat. kocsija volt, mégis ő volt az eddigi legnagyobb szerelmem. Ha rajtam múlik, sose hagyom el.
2013. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Értelek #7-es, de én nem a kő gazdagokkal akartam példálózni, mert itt Mo.-n mikor lesz valaki kő gazdag? :D

De amúgy értem mit akartál mondani. De azért még mindig "jobban" imponál egy nőnek, ha látja egy férfin, hogy dolgozik, és nem csak a szülei pénzén "él", hanem van saját anyagi háttere/keresete. :)

2013. márc. 9. 14:33
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha egy pasinak van pénze, egzisztenciája, fasza kocsija, nem fogok álszentkedni, mindenképp nagyon jó pont, de enm ettől függ, kialakul-e bennem iránta a szerelem. Mondom, exem is csóró volt, és előtte is volt egy pasim, aki szintén annyira le volt égve, hogy volt kb 3 pólója, 2 pulcsija, meg egy szakadt farmere. Mégis szerelmes voltam. De volt olyan párom is, aki nagyon hajtós volt, szorgalmas, volt mindene már, mégse bírtam belészeretni, ott is hagytam.
2013. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mert nincsenek hibáim.


Üdvözlettel:Tökéletes Kapitány

2013. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!