Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti hogyan cseleked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti hogyan cselekednetek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 honapja vagyok egyutt a baratommal. O az elso fium, elotte meg senkim nem volt. Apukam elegge szigoru es nagyon felnek kozolni vele h baratom van. Varjak meg a hirrel vagy elmondjam az igazat a szuleimenk es majd lesz ami lesz? De felek attol hogy estleg nem engedelyezik majd a kapcsolatot... 17 eves vagyok (lany)
2013. aug. 27. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

mindenképpen mondd el.

szerintem...(szerény pofa)

2013. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baccardi01 ***** válasza:

Én elég szomorúnak tartom, hogy egy 17 éves lányt ennyire kell fogni a mai világban, de ez csak a saját véleményem.

Ennek tükrében még várj! Majd, ha már legalább fél éve együtt lesztek, akkor szólj.

2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyenek a szüleim. Én is 17 éves vagyok. Nekem csak sejtik, hogy néha volt barátom. Eddig senkit nem mutattam be, mert nem volt tartós sajnos, meg én nem akartam ezt elkapkodni. Egyet tudok tanácsolni, hogy beszélgess anyukáddal, kérdezd meg tőle mikor volt a legelső barátja stb... Oldódik a hangulat és elmondhatod neki. :-) szerintem ő nem fogja leharapni a fejed. Drukkolok!
2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:Dd

pont ezt a szereny pofat akarnak ovni :) olykor mar tulsagosan is

2013. aug. 27. 18:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondtam a baratomnak egybkent h korainak tartom bemutatni hiszen meg elegge az elejen vagyunk. koszonom a valaszokat. Mindenkepp anyat kornyekezrm meg eloszor :)
2013. aug. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!