Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ilyen helyzetben? Elhinnétek?

Figyelt kérdés
Jó ideje vagyok együtt a barátommal. Volt egy nő, akivel sokat beszélt interneten keresztül, és nekem gyanús volt, hogy sokat titkolózott róla. Nem akarta elmondani, hogy pl honnan ismeri. De azt hangsúlyozta, hogy nem volt köztük semmi, pedig erre rá sem kérdeztem. A barátom egyik régi barátja, akivel már jópár éve ismerik egymást azt állítja nekem, hogy a barátom megcsalt ezzel a lánnyal, konkrét eseményt is mondott, ahol találkoztak, és ahová engem történetesen senki nem hívott. állítólag régebben, még előttem is a barátom "tartalékban" tartotta őt, hogy ha nem lesz más, akkor megfelel. Történntek is köztük komolyabb dolgok. A lelkemre kötötte, hogy ezt ne áruljam el a barátomnak. Ezen kívül is sok konfliktusunk van mostanában a párommal. Elhiggyem ezt a történetet? Esetleg kérdezzek rá? Vagy csak csendben lépjek le?

2013. aug. 28. 01:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mindenképpen kérdezz rá.

A reakciója is sokat mondhat.

2013. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MrSlender:3 ***** válasza:
most lebuktam.
2013. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha elárulnám, akkor meg szart kavarnék végülis, nem? Kiderülne az is, hogy a haverja elárulta nekem ezt.
2013. aug. 28. 01:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát esetleg kérdezz rá...

Nekem is van egy chates lánybarátom akiről nem beszélek senkinek egy osztálytársamon kívül, simán lehet hogy nincs köztük semmi hidd el neki.

16/f

2013. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de ők személyesen is ismerik egymást, egy fesztiválon találkoztak
2013. aug. 28. 01:11
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyetlen szó nélkül hagynám ott ezt a faszit a helyedben. Semmit nem kérdeznék, és nem mondanék.

Onnantól kezdve hogy léptem, teljes hirzárlat rólam c. fejezet.


Ezt tenném a helyedben.

2013. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De azt nem kéne elmondanod,hogy honnét veszed.
2013. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdőre vonhatod, hisz van esély hogy átejtett és még azzal sem tisztel meg, hogy elárulja ki ez a lány. Nem kell tudnia te honnan tudod, a hazug embert úgyis hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. Ez bőven szakító ok is lehet.
2013. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#6 is egy megoldás hiszen biztos igaz ha a barátja köpte be neked. Jobban jársz nélküle.
2013. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9 Nem én vagyok a kérdező.


Nálunk a jelenlegi nője az exemnek szedett szét minket, és a mocskos ocsmány kitervelt műsorával érte el.

2013. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!