Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kacsingatott félre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kacsingatott félre, ha minden fantasztikus volt?

Figyelt kérdés

Sokan szokták írni, mondani, hogy ha minden klappol egy kapcsolatban, akkor nincs félrelépés meg más felé kacsingatás.

Barátnőm mindent megkapott tőlem, mégis hazudozott, félre kacsingatott. Egyszerűen nem értem, mert láttam rajta, hogy szeret, meg minden jó volt. Nem tud rá magyarázatot adni a mai napig, ezek az események 1 éve voltak, azóta is bennem vannak, másfél éve vagyunk együtt. De az a legdurvább, hogy nem egyszeri esetről van szó, meg ez az egész tartott vagy fél évig, hogy hazudott sokszor, mostanra talán már bízhatok benne.

Mások szerint jól nézek ki, barátnőm is mindig ajnározott, értelmes vagyok mások szerint, tehát külső belső oké. A szexszel sincs semmi baj, kapott bókokat mindig, anyagilag is kisegítettem mindig, a családom is kinyalta a fenekét, egyszerűen nem értem. Féltékenynek sem kellett soha lennie, mióta vele vagyok, rá sem néztem más nőre.


2013. aug. 28. 10:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindent megkapott, pontosan ez volt a baj. A nőket (nőként írom) meg kell alázni és akkor becsülni fogják a párjukat. Én sem értem, hogy miért van ez, de rá kellett jönnöm az idők folyamán, hogy tényleg mindig az kell, aki szarba sem veszi őket.
2013. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy eléggé férfias. Aki kapcsolatban marad megalázás után, anyagilag is lehúzható az nem férfi csak egy papucs.
2013. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert mégsem volt minden fantasztikus.

Anyagilag kisegíted, többször is megcsal és mégis vele vagy... hát elég naiv vagy. A buta csávókat meg csak kihasználják a nők.

2013. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt ilyen pasim,és számomra unalmas volt.Most olyan kell,aki nem tsz meg mindent,sőt az ellentéte.Szenvedek is,de megérdemlem.A jó nem kellett.
2013. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Férfiasnak tartom magam, barátnőm ezt mindig külön ki is emelte.

Nem tartottam el soha, csak többnyire én fizettem, ha mentünk valahova, kisegítettem, mikor kellett neki pénz. De mindig visszaadta, meg szerencsére azért nem az a lehúzós fajta, szóval ilyen szempontból nem lehet rá panasz. A pénz dolgot azért írtam, hogy tiszta legyen a pénz.

Fizikailag nem csalt meg, csak az előző szerelmével telefonálgatott a hátam mögött, amit letagadott, sőt azt is, hogy a szerelme volt valaha is, szerintem közelebb került egy kollégájához, rengeteget beszélgetett vele délutánonként neten, ilyenek.

2013. aug. 28. 11:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Tiszta legyen a kép. :D
2013. aug. 28. 11:05
 7/20 anonim ***** válasza:
Ezt el is hiszed? :D
2013. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Minden nő más. Én pl iszonyat tudnék becsülni egy ilyen pasit, de nem találok még csak hasonlót sem. Más nők pedig eldobják mert ők a rosszfiúkra vágynak.
2013. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
a nők ilyenek, sosem lehet megbízni bennük. bár szvsz ez a férfiakra is igaz. nem kell kinyalni a végbelüket és akkor általában minden rendben lesz. a nővel éreztetni kell, hogy szereted, de azt is éreztetni kell, hogy ha esetleg elhagyna, akkor egy könnycseppet nem hullajtasz utána, és egyébként is, neked más csajok is tetszenek, nem csak ő, úgyhogy teperjen csak nyugodtan, vagy keresel egy jobbat. mondjuk én otthagytam volna a csajt, vagy legalábbis kivágtam volna, hogy kaparjon vissza. így, hogy ki se vágtad, nem vagy igazán férfias a szemében szerintem. az meg szintén nem kedvez a dolognak, hogy még mindig ezen lamentálsz. előbb utóbb szvsz le fog lépni tőled.
2013. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Aki így viselkedik veled, az nem szeret. Ne vedd magadra, senki sem lehet mindenki esete. A szemétkedése is őt minősíti, de te is hibáztál, hogy hagytad. Ne csak azt nézd, te elég jó vagy-e a lányhoz, hanem azt is, ő megérdemli-e, hogy bízz benne. Akinek nem tetszel, attól sem fog beleszeretni, hogy lesed a kívánságait, legfeljebb rájön, hogy kihasználhat, és hiteget még egy darabig.
2013. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!