Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kacsingatott félre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kacsingatott félre, ha minden fantasztikus volt?

Figyelt kérdés

Sokan szokták írni, mondani, hogy ha minden klappol egy kapcsolatban, akkor nincs félrelépés meg más felé kacsingatás.

Barátnőm mindent megkapott tőlem, mégis hazudozott, félre kacsingatott. Egyszerűen nem értem, mert láttam rajta, hogy szeret, meg minden jó volt. Nem tud rá magyarázatot adni a mai napig, ezek az események 1 éve voltak, azóta is bennem vannak, másfél éve vagyunk együtt. De az a legdurvább, hogy nem egyszeri esetről van szó, meg ez az egész tartott vagy fél évig, hogy hazudott sokszor, mostanra talán már bízhatok benne.

Mások szerint jól nézek ki, barátnőm is mindig ajnározott, értelmes vagyok mások szerint, tehát külső belső oké. A szexszel sincs semmi baj, kapott bókokat mindig, anyagilag is kisegítettem mindig, a családom is kinyalta a fenekét, egyszerűen nem értem. Féltékenynek sem kellett soha lennie, mióta vele vagyok, rá sem néztem más nőre.


2013. aug. 28. 10:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
beléd szeretni
2013. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ezt a férfias dolgot hagyjuk, biztos hogy eléggé annak tart.

Abszolút nem voltam papucs egyébként, nem arról volt szó, hogy ó beszélt, én meg bólogattam.

Valószínűleg tényleg az volt a baj, hogy tényleg nem néztem rá más nőkre, és hiányzott neki egy kis féltékenykedés. Párszor megnézett más férfit is, még akkor is, ha mellette voltam. Meg nem tudtunk úgy megnézni egy filmet, hogy ne hallgattam volna, hogy ez meg az milyen jó pasi.

Azóta fordult a kocka, ezeket a hülyeségeket elhagyta, és most ő nyalja ki az én fenekemet.

2013. aug. 28. 11:28
 13/20 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy szeretett. Szerintem sajnos ő ilyen (volt), hogy a fix kapcsolat mellett szeretett flörtölni. Mára talán sikerült megváltoznia, mert rájött, hogy elveszíthet.
2013. aug. 28. 11:30
 14/20 anonim ***** válasza:
hát, sok sikert. remény hal meg utoljára.
2013. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

Sosem fogom ezeket elfelejteni neki, de talán túl lépek egyszer rajta. Most nagyon látom rajta az igyekezetet.

2013. aug. 28. 11:41
 16/20 anonim ***** válasza:
Szépen meggyőzted magad! :D Minek teszel fel kérdést?
2013. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy szerintem miért tette.

A kérdésed helyett inkább adnál valami magyarázatot, ha meg nem tudsz, nem kötelező írni.:)

2013. aug. 28. 12:12
 18/20 anonim ***** válasza:

Adtam, de te azt hiszed inkább el ami nem sérti az önérzeted. Amivel a nőd etet, megvezet.


Nyilván nem vagy eléggé férfias. Aki kapcsolatban marad megalázás után, anyagilag is lehúzható az nem férfi csak egy papucs.

2013. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem húzott le és nem is húz le anyagilag, de mindegy, látom nehéz a felfogásod...
2013. aug. 28. 14:08
 20/20 anonim válasza:

Valami hiányzik neki, amit nem kap meg tőled vagy egy hazudós fehérmájú ribi.

A te szempontodból tökmindegy.

Ha igazán szeret valaki, nincs senkire szüksége.

Normális esetben a szerelmed ...a társad, a barátod és bizalmasod...stb.stb.

Arra sem méltat, hogy őszinte legyen Veled...

Ez nem fog megváltozni és egyre többet enged meg magának.

Tedd lapátra....fájni fog, de inkább, mert pokol lesz az életed mellette.

Átéltem már én is ugyanezt.

2013. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!