Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akit úgy egy éve ismerek. Beleszerettem, de csak barátok maradtunk, de tudja, hogy szeretem. Viszont úgy egy hónapja egyszerűen megutált. Nem tudom, mit tettem, szerinte megváltoztam, "elkurvultam". Viszont nem tudom elfelejteni, főleg azért nehéz, mert rengeteg közös ismerősünk és barátunk van. Mit tegyek? Ha összekapok egy másik, közös barátunkkal, ő egyből beleavatkozik, amit nem értek, mivel szerintem nem sok köze van ahhoz, én mit és hogy beszélek egy másik emberrel. Ötletek?
2013. aug. 28. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne kurvulj el, meg tedd hozzá, hogy 11/L.
2013. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem kurvultam el, nem változtam érdemlegesen.


És nem vagyok 11 éves, annyi idősen mással foglalkoztam (és foglalkozom most is általánosságban), mint a szerelem például.

2013. aug. 28. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy amiről beszélsz, az a semmi. Barátok vagytok, akik néha civódnak. Ebből nem volt kapcsolat, nem volt szex, semmi, kár rajta agyalni, semmi nem történt, nem is fog.
2013. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben...
2013. aug. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!