Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal, de a barátomnak tetszett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak az osztályába megy egy jó csaj és taliztunk vele a haverokkal. Mondta hogy neki kell ez a csaj, de én csak barátilag bejelöltem facen. Elkezdtünk beszélgetni és észrevettem hogy a csaj teljesen rám van szállva és hát nekem is tetszik. Végén belementem abba hogy járjunk. De nem tudom hogy mit csináljak mert a lánynak nem tetszik a haverom de a haveromnak meg nagyon bejön a csaj. És most nem tudom hogy mondtam el a haveromnak hogy ő nem tetszik a csajnak és hogy most járok a csajjal. Hogy mondjam el hogy ne bántsam meg?

2013. júl. 18. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A csaj mondja el neki...
2013. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mondd el neki, jobb ha tőled tudja

annyira még nem ismeri, nem hiszem hogy annyira zavarná

2013. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bummer ***** válasza:
Ha jó haver vagy meg kell dumálni. Van ilyen, de mivel nem volt semmi köze a csajhoz korábban és nem első sorban te választottál, így nem kell szégyellned. Ha ezek után neheztel rád a haverod, akkor nem igazi barát.
2013. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha a csajnak Te tetszel, akkor ez a döntő

a haverod a fejed tetejére áll, akkor sem ő jön be neki, ezt miért ilyen nehéz ma megérteni, N

2013. júl. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Verd ki a barátodnak de semmi buzulás.
2013. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én többször is olyan lányt szereztem meg, akire mindenki pályázott a társaságból. Tőlem sem kértek volna a többiek engedélyt és sem törődtem velük. Ez elég gyakran megesik.
2013. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!