Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek jöhet egy kisbaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek jöhet egy kisbaba? 20 éves vagyok van egy barátnőm ő 36 éves. Szeretnénk gyereket.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha a következő 20 évben tartásdíjat akarsz majd fizetni.
2013. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Sir Sarcasm ***** válasza:
szerintem nem az én dolgom, de, ha szeretitek egymást és mindketten szeretnétek, akkor hajrá
2013. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A barátnőm már nagyon szeretne. De én is benne lennék egy babába.
2013. aug. 28. 23:45
 4/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem. 20 évesen még nem vagy rá alkalmas lelkileg, gondolom nincsen anyagi függetlenséged sem.

Persze jöhet a lepontozás, de abba se ártana belegondolni, hogy 15 évesen hogy néznének a gyerekre az osztálytársai, hogy van egy idős, 51 éves anyja, miközben te még csak 35 vagy.

2013. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A 4es válaszolóhoz hasonlókat kell magasról leszarni. Ha szereted, és akarod a gyereked, ne azzal foglalkozz, hogy más mit mond.
2013. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De én igenis éretnek gondolom magam.
2013. aug. 28. 23:50
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolso megfogadom a tanácsodat.
2013. aug. 28. 23:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha el is váltok később nincs nagyobb öröm!
2013. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 20 éves srác még ne vállaljon gyereket. Biztos vagy abban, hogy az életedet a mostani 36 éves barátnőd mellett szeretnéd leélni? Én várnék a helyedben még egy pár évet, és ha akkor is úgy látod, akkor oké.

Persze ez a te életed, te döntesz, nem is értem miért kell ezt itt megkérdezni. Úgyis az lesz amit ti akartok.

2013. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is még aludnék egy párat erre a helyedben, gondold át rendesen, hogy képes lennél-e változtatni egy hatalmasat az életedben, nem bulizni járni, otthon lenni a síró gyerekkel, pelenkát cserélni, ELLÁTNI anyagilag is, stb. stb...
2013. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!