Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen szerelmesnek lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmesnek lenni egy 1 éves kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Baj ha eloszlanak azok a felhők?Marad a mély szeretet és a törődés.
2008. júl. 1. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miylen az a kapcsolat!! Mennyire illetek egymáshoz... stb.! Azért annyira nem jó, ha 1 év után már csak szeretet maradt...:S
2008. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi most leszünk egy évesek, és hát eléggé lángolós, már amennyire az, hiszen az elején sem volt máglya :)
2008. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg marad a tisztelet, és az hogy megbízunk egymásban, az pedig baromság hogy 1 év után is még a fellegekben kell járnia az embernek, és rózsaszín köd van az ember agyán, legalábbis én sosem voltam képes eddig fajítani a dolgokat, ez pontosan azon múlik hogy mennyire illetek össze. Nem pusztán a vak szerelem köti össze a párokat hanem hogy foglalkoznak egymással és felelősséget éreznek egymás iránt, én legalábbis mindig így viszonyultam ahhoz akit előtte szerettem.
2008. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 2 éve vagyok a pàrommal.egy év utàn ugyanugy làngolt a szerelem mint az elején,ma màr nem.mostmàr csak tiszteljük egymàst,néha odabujunk egymàshoz(szex az mindig van),viszont màr nem gyakran sétàlunk együtt,nem kéz a kézben,valahogy hiànyzik a làng.

de szerintem ez nem az idön mulik,hanem az érzéseken.valoszinü nàlam a korkülönbség a gond.

én 21 ö meg 30 éves,és màs az életcélunk.nem tudom hogy mi lesz,de szerintem csak sima szeretetböl,szerelem nélkül ritka aki mard a kapcsolatban(hacsakhanem gyerek van)

szerintem ahol a szerelem elmulik,1 év alatt,az màr inkàbb bar$äti kapcsolatnak nevezhetö.ismerek olyat aki 5 év utàn is olyan a pàrjàval,mint az elsö honapokban.

tehàt igen sajnos gond ha 1 év utàn nincs szerelem köztetek

2008. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!