Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre két embert is szeretni (szerelem)?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel a körülmények miatt kellett szakítanunk, de még mindig szeretem... Sokáig tartott, hogy túl tegyem magam a dolgon, de most nem rég összejött egy másik lány, akit úgy érzem tiszta szívemből, érdek nélkül tudnék szeretni. De közben ott van a volt barátnőm is, akivel még mindig tartjuk a kapcsolatot. Szerintetek ez lehetséges? Tud szeretni az ember egyszerre két fantasztikus lányt? (Tini-bölcsességektől kíméljetek!)

18f


2013. aug. 29. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
nem:DD
2013. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az új jövevény már réges rég elköszönt tőled, te még erre nem jöttél rá?:D
2013. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második: nem értem a válaszod
2013. aug. 29. 23:35
 4/10 anonim ***** válasza:
3 Ó dehogy nem érted.
2013. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem, kedves válaszoló, tényleg nem értem, úgyhogy kérlek fejtsd ki bővebben :)
2013. aug. 29. 23:39
 6/10 anonim ***** válasza:
nem lehet
2013. aug. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült. Megcsaltam annó a páromat, de vele is voltam ... Az egyikben azokat a tulajdonságokat szerettem, amiket a másik nem tudott megadni ... Belőle hiányoztak ezek az érvek, így beleszerettem ebbe az oldalába. Viszont a páromban pedig az volt meg, ami a szeretőmben nem. Tehát, a két fél kipótolna egymást a szívemben ... Tudom, hogy sokan fognak rám förmedni, vagy rám támadni, de kérem, ne tegyék. Mert nem érdekelnek az ilyen válaszok. Lehet egyiket se szerettem annyira, ahogy gondoljátok ... De az is lehet, hogy mindegyiktől ugyanolyan boldog voltam, amikor megláttam ... Nem mostanában történt, nem is izgat annyira már ez a sztori. Attól függetlenül, hűséges vagyok a mostani páromhoz, mert benne megtaláltam azt, amire szükségem van.


Tudod, kérdező ... Nekem kissé olybá tűnik ez a dolog, hogy te még az exedet kívánod vissza ... Hogy őt keresed a másik lányban is ... Legalábbis, szerintem.


18L ..

2013. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet. Nekem is van/volt hasonló gondom bár én fékezem magam, csak belül bajlódok.


Az egyik mellett megvan a családias, gondoskodó életem. A másik mellett ott lenne a fiatalságom úgymond... (jövés-menés, bulik stb persze együtt)

2-3 jó barátom/barátnőm tud a dologról, már nem értik egyik illetőt sem akik miatt belül vívódok DE mindenki arra jutott, hogy basszus, össze kéne őket gyúrni! Szóval szerintem lehet két embert szeretni, csak nem éri meg... nagyon nagyon nehéz... és úgy veszem észre, ez nem is akaródzik múlni egyik felől sem.

2013. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet.. én több mindenkit is szeretek. nem vagyok a monogámia híve.
2013. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen tiszta szívedből igazán csak 1 embert szerethetsz szerelemből.szokták mondani,hogy ha igazán szeretted volna az elsőt akkor nem szeretsz bele a másodikba.
2013. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!