Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis hogyan élhetnék boldog...

Mégis hogyan élhetnék boldog életet, ha a suliban nem hagyják a hülye osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz. Otthon szerencsére minden rendben,de a suli kataszrófa. Tudom hogy hülyeség de valamikor mindjárt elalszom,de fenn tartom magam,mert ha elalszok akkor mindjárt reggel,és ujra suli. Nem hagynak élni! Folyton szekállnak,de nem könnyedén hanem nagyon durván. Először még volt a "nem szolok vissza nehogy örüljenek" és a "nemérdekel mit mondanak rólam" elv,de mára már teljesen betelt a pohár. Egész délután csak sírok,és nem tudom élvezni az amugy szép életet.Tönkretesznek ezek a barmok. Nem hülyéskednek hanem szó szerint megaláznak :( nem vernek meg semmi,mert azért azt nem haygnám,csak szóban,de nagyon bántóak. Szerencse hogy van egy barátnőm,meg a lányokkal jóban vagyok,de a fiúk utálnak(persze tényleg fogalmam sincs miért)Teljesen kivagyok! 8.as vagyok,igaz mindjárt ballagok el innen,de egyszerűen nem tudom hogy fogom még itt kibirni 3 hónapig! Olyan mintha mindneki utálna..én nem szeretnék ilyen utált személy lenni..nem tettem semmi rosszat sose cikiztem őket,inkább örülök hogyha egyszer nem szolnak be valamit. Ja! Nem beszolnak hanem egész nap cikiznek.Mindennek elmondanak,és olyan rossz érzés..olyan rossz ez így! Komolyan depressziós leszek! Vagy már lehet az is vagyok.. Mit tegyek? Nem akarok így élni!!!!

2013. márc. 21. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miket mondanak? Mi lehet az a gyenge pontod, ami miatt kinéznek maguknak? A lányok nem védenek meg, ha jóban vagytok?
2013. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azért nem védenek meg,mert birják a fiúkat,és nem akarják hogy esetlewg ők legyenek a következő "célpont". Ide nem akarom leirni,de privát üzibe elmondom ha akarod.
2013. márc. 21. 20:08
 3/11 anonim válasza:
szólj vissza egy nagyon nagyon durvát ami még az övéknél is túl tesz! és ha meghallják azt a valamit ami kitalálsz akkor már biztos nem szekálnak.vagy ha nem bántanak érte akkor jöhet még durvább is.nekem is hasonló helyzetem van csak engem más osztályból is gyűlölnek :( de mit mondanak komolyan? ha nem szeretnéd nyilvánossá tenni akkor írj egy privát üzenetet :)
2013. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
az előző vok. Egyébként én is a boldog,nyugodt életre törekszem de nekem a családi kapcsolataimmal is néha gond szokott lenni.nem tom mié csinálom ezt de nagyon utálom magamat érte, hogy így visekszek a szüleimmel
2013. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok mit mondanak! Tényleg csak azért hogy mégis mi rajtad a fogás, hogy lehetne erre frappánsan visszavágni, vagy körberöhögni őket.

Azért "jófejek" a lányok is. Később majd rájönnek, hogy egy karakán nő, aki kiáll a véleménye mellett, így megvédi barátnőjét, szerintem annak is nő a szemében, aki ilyen óvodás szinten van, hogy valakire képes rászállni és szekálni..

2013. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy lány létemre nem akarok olyan "durvát" mondani. meg őket úgyse érdekli,ők "menők" és őket senki nem cikizi ki. Amugy olyasmikkel szekálnak hogy pl.részletezik a nemi szervem szerkezetét,elmondják hogy kivel szeretkeztem és hogyan (nem viccelek komolyan!,ja és nem feküdtem le senkivel,csak kitalálnak ilyen és ehhez hasonlo sztorikat) ja és minden cuccomhoz fűznek megjegyzést,elmondanak mindenféle kur**nak,ri*ancnak stb. :/ a lányok..jóban jóban vagyok velük,beszélőviszonyban de pl a legjobb barátnőm a cikizős fiunak a volt barátnője lévén nem akar rá semmit mondani..próbálom eljátszani hogy nem érdekel mit mondanak,de ezt már nem bírom!
2013. márc. 21. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem semmi színvonalon vannak ezek a fiúk, te jó ég!

Ezt a csúfolódást lehet valami eseményhez kötni? Vagy nőiesebben, netán csak másként öltözöl, mint a többi lány? Nem tudom elhinni, hogy csak egy valakit miért pécéznek ki ilyen alpári hülyeségekkel! Pláne ha azt mondod, hogy más már járt valakivel az osztályból, te meg kapcsolatban nem voltál ott látványosan senkivel.

Az biztos, hogy erre nem valami jó visszavágni, nehogy az ember az ő szintjükre süllyedjen. Tanárok nem hallják mi folyik itt?

2013. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Két lehetőséged van. Az egyik, hogyha elkezdenek cikizni, egyáltalán ne foglalkozz velük. Hallgasd egy picit, aztán mondd azt, hogy na jó, eddig jól szórakoztam rajtatok de már kezdelek unni titeket és sétálj el lassan, hagyd ott őket vagy kezdj el zenét hallgatni. Ez kicsit flegmának tűnik de le fognak rólad szállni, ha következetesen használod. A másik hogy ha beszólnak teljesen nyugodt hangnemben válaszolj de ne vitatkozz azzal amit mondanak. Pl. hogy áll rajtad ez a ruha: válasz: sajnálom, hogy neked nem tetszik. Ez a könyv is sokat segíthet: [link] (le is lehet tölteni, ha rákeresel)
2013. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egy darabig nem szoltam vissza,de elegem lett. Az egyik osztálytársam (lány) is olyan,hogy nem ad vissza semmit,nem szol vissza,nem árulkodik,de ha a fiuknak olyan kedvük van tarkón vágják. Tehát őt már ugymond "verik" is. Most csinálom ezt a flegmázást,de nem lehet nekik válaszolni mert mondják tovább,szóhoz sem jutok. Azt meg nem fogom hagyni hogy ilyenekkel égessenek. Gondoltam már rá,hogy jól pofán vágom őket v valami,de ugyis pont engem látnánának meg a tanárok,ugyis én lennék a végén a hibás. Az meg még rosszabb lenne.
2013. márc. 23. 11:38
 10/11 anonim válasza:
Szia, én is 8.-os vagyok, és pont ebben a helyzetben voltam, csak rólam már szerencsémre leszálltak. Visszaszóltam nekik, de attól csak jobban piszkáltak. Aztán besokalltam, és elkezdtem verekedni velük... nem durván, soha nem ütöttem meg őket annyira, hogy fájjon nekik. Utána már a legtöbb fiú félt tőlem :D akik még piszkáltak azokkal meg nem foglalkoztam, és megunták. Így már több mint 1 éve békében élek, már jóban vagyok velük :)
2013. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!