Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mindenképpen külföldr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindenképpen külföldre akar menni, pedig 2 éves boldog párkapcsolatban vagyunk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nagyon megalázták többször is a munkahelyém, valamint devizahitele is van. 2 évig keresett munkát, mire talált. Nemrég eldöntötte, hogy mindenképpen ki fog menni külföldre, és szeretné, ha vele mennék. Jómagam büszkén nemzeti érzelmű vagyok, és jól fizető állásom van, ez ellenkezik az elveimmel. Barátnőmet többször kisegítettem hitel ügyben, de ő mindenképpen menni akar. Most mi legyen? Már tervben van az eljegyzés is!

2013. márc. 21. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar, azt hagyni kell. Nem hallottad még ezt a mondást? Hagyd és lehet hogy hamar visszatér hozzád. De ha visszafogod, örökké Te leszel a hibás ha nem sikerül neki rendbe hozni a dolgait.
2013. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 roland78 válasza:
100%
Engedd menni. Ha van jövője a kapcsolatnak, akkor a távolság nem akadály, ha a távolság miatt megy tönkre, akkor elöbb utóbb úgy is tönkrement volna, csak más indokkal. tapasztalatból írok.
2013. márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hagyjad menni

ha arra gondolsz mivel van egy normális állásod, ne add fel,

majd kiderül mi lesz, visszajön v nem, N

2013. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem is engedd, hagy menjen. Attól még a kapcsolatotok nem feltétlenül szűnik meg.
2013. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most a barátnőd fontosabb neked, vagy Magyarország? értem én, hogy mindkettő. De választanod kellene. És egy hosszú, jól működő párkapcsolatot eldobni az országért szerintem nem éri meg. De ez csak az én véleményem.
2013. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Tomcattanya válasza:
36%
Hazád egy van , nő pedig számtalan. Ezt ne feledd. Tipikus eset ez manapság én is ilyen cipőben járok. Mikor azt mondod hogy márpedig én maradok , akkor a fejedhez vágják hogy gyáva vagy és földhöz ragadt.....hát nem..az a gyáva aki más nemzetek tollával ékeskedik , de szülőföldje jövőjéért tenni már lusta mert az olyan nehéz.
2013. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
HAZA :D de mégis milyen haza?ennél max Irak vagy Afrika rosszabb! szerintem ha szereted menj vele!
2013. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En biztos, hogy mennek vele. De te tudod. Ha neked fontosabb a haza, mint a boldogsag...

Gondolj Bank Banra pl.


Ha egyszer ilyen not elhagysz, valoszinuleg nem talasz mar csak rosszakat.

2013. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem csak pénzzel lehet boldognak lenni. A barátnődnek valószínűleg az fontosabb, mint te, ha tudja, hogy te nem szívesen mennél.

Én is világ életemben külföldre akartam menni, most sincs túl jó munkám, pont annyit keresek, hogy elég, de közben van párom, akinek viszont elég jó munkája van meg nem akarna külföldre menni, és én sokkal jobban szeretem a párom mint hogy az anyagiak érdekeljenek, nettó 800ezres fizetésért se hagynám itt, inkább itt ketten eléldegélünk szerényen de boldogan, mint hogy külföldön jól keressek, aztán egyedül üljek a pénzem felett.

De ez egyénenként változó.

Ha menni akar menjen, de ha te nem akarsz, ne menj vele!

2013. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Azt tanácsolom, hogy, ha nélküled is menne, akkor hagyd menni. Ez a jobbik eset, mert, akkor nincs vita, hogy te miért nem mész vele. Ha azt akarja te is menj, mondd, hogy nem szeretnél. Jó állásod van, szeretsz itthon élni, itt születtél, itt nőttél fel és szeretnél itt élni. Ezt kell mondanod, vagyis az igazat: Hogy nem akarsz. Ha meg nagyon fontos neki a pénz, mert nyilván az, hagyd hogy menjen, ha már nem fogad el tőled pénzt és hagyd, hogy próbálja meg megoldani a problémáit. Kell ez neki az önérzetéért, ez természetes és nincs semmi rossz benne. Én is szeretném magam megoldani, és ha úgy gondolnám, hogy a külföldi munka kihúzna a csávából, mennék. NA meg nyilván nem egy életre akar menni, szóval...A legfontosabb, hogy tervben van az eljegyzés is, tehát ő is tervezi, nemcsak te álmodozol. Ezt tanácsolom: engedd el, ha ilyen komolynak gondolja a kapcsolatotokat, visszatér hozzád, mikor rendezi kicsit a dolgait.
2013. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!