Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 16 éves lánynak már lehet komoly kapcsolata? +Kimaradhat hajnal 1-ig?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Komoly kapcsolat még nem.Pasija igen és kimaradhat hajnal 1-ig.
2013. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Ha elengedek a szüleid jah kimaradhatsz addig :)
2013. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lehet de nem sűrűn van olyan aki érett rá. Ez pedig a szülőktől függ.
2013. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne :D
2013. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ez mennyire számít komoly kapcsolatnak de én 14 voltam, egészen közel a 15-höz amikor összejöttem az első barátommal és közel 2 évig együtt voltunk. Azóta már van egy másik kapcsolatom ami már lassan egy éve tart.


És őszintén? Utálok kimaradni hajnali 1-g. Mi értelme van annyit bulizni meg stb? Szerintem semmi.

2013. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet komoly kapcsolata, én 17 vagyok, 1,5 éves kapcsolattal, de van olyan osztálytársam aki 3,5 éves kapcsolattal.:) Szerintem a hajnal 1 attól függ milyen társasággal vagy, engem bátyámmal és barátommal elengednek, mással meg nem is akarok :D

17L

2013. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

5-ös,ez semmenyire nem számít komoly kapcsolatnak.

Szerinted együtt lenni valakivel két évig az komoly?

Ez az életünk alig 3-4%-át teszi ki.

Talán még annyit sem,szerinted akkor komoly?

2013. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Frigg ***** válasza:

Szerintem lehet. Amikor 14 voltam (majdnem 15), volt egy másfél éves kapcsolatom. 16 éves koromtól pedig egy 6 éves kapcsolat, aminek sajnos a nyár elején lett vége. Szóval embere válogatja.

Ahhoz meg, hogy hajnali egyig fent maradjak, nagyon jó bulinak kell lennie :D


23/N

2013. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7.


Ennyi idősen mint amennyi mi is vagyunk, igen annak számít. És tudod miért? Mert a korosztályomon belül az emberek dobálják a kapcsolatukat. Eléggé ritkának számít ha valaki egyáltalán fél évnél tovább van együtt valakivel.

2013. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Ennyi idősen mint amennyi mi is vagyunk, igen annak számít. És tudod miért? Mert a korosztályomon belül az emberek dobálják a kapcsolatukat. Eléggé ritkának számít ha valaki egyáltalán fél évnél tovább van együtt valakivel."


Attól hogy valaki nem állja meg a helyét valamiben,nem jelenti azt hogy mi jobban teljesítettünk csak azért mert egy kicsit jobban csináltuk mint ő/ők.

Ha látunk valakit karok nélkül sétálni az utcán,akkor azt mondjuk hogy nem baj hogy nekem csak egy karom van,neki egy sincs?

Attól mi is szertnénk két karral mászkálni,mint az egészséges emberek.

Ez is ilyen,attól hogy valaki nem tud fél évnél tovább egy kapcsolatot megtartani,attól a mi 2 éves kapcsolatunk még nem lesz nagyobb teljesítmény.

2013. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!